Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Біологія 8 клас Нова програма

Зошити Біологія 8 клас Нова програма

Робочі зошити, тематичні та контрольні роботи, зошити для лабораторних робіт, експрес-контроль з Біології до підручника Остапченко Л.І., Костіков І.Ю. та ін. для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія 8 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт, досліджень, практикуму, проектів Авт: Сало Т. Вид-во: Весна
До будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма. У зошиті для лабораторних робіт з Біології для 8 класу за Новою програмою представлені лабораторні роботи, лабораторні дослідження, дослідницький практикум, проекти, які сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практ..
15.00 грн.
Биология 8 класс Новая программа Рабочая тетрадь Авт: Задорожный К. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе по биологии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Рабочая тетрадь представляет собой два в одном — рабочая тетрадь и тетрадь-вкладыш для лабораторных работ, опытов и исследовательских практикумов. В приложении к рабо..
36.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Біологія 8 клас Нова програма Авт: Кот К. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів 8 класу з Біології за Новою програмою. Він укладений до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас за Новою програмою. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Перег..
14.00 грн.
Контроль навчальних досягнень учнів Біологія 8 клас Нова програма Авт: Матяш Н. Вид-во: Генеза
У зошиті для контролю навчальних досягнень учнів 8 класу з Біології за Новою програмою запропоновано двоваріантні тематичні та семестрові контрольні роботи у вигляді тесту. Кожен тест включає завдання на вибір однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності й послідовності, вибір трьох..
25.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Біологія 8 клас І семестр Нова програма Авт: Іонцева А. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Біології для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Ро..
27.50 грн.
Робочий зошит Біологія 8 клас Нова програма Авт: Задорожний К. Вид-во: Ранок
Посібник укладено за Новою програмою з біології для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань учнів..
35.00 грн.
Тест-контроль Біологія 8 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання з Біології для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма містить завдання у тестовій формі для контролю знань учнів. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати постійний контроль над засвоєнн..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018