Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Біологія 8 клас Нова програма

Зошити Біологія 8 клас Нова програма

Робочі зошити, тематичні та контрольні роботи, зошити для лабораторних робіт, експрес-контроль з Біології до підручника Остапченко Л.І., Костіков І.Ю. та ін. для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія 8 клас Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень Оновлена програма Авт: Кулініч О. Вид: ПЕТ
Біологія 8 клас зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології з урахуванням змін що затверджені Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита не тільки допомогти вчителеві провести в..
15.00 грн.
Биология 8 класс Новая программа Рабочая тетрадь Авт: Задорожный К. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе по биологии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Рабочая тетрадь представляет собой два в одном — рабочая тетрадь и тетрадь-вкладыш для лабораторных работ, опытов и исследовательских практикумов. В приложении к рабо..
45.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Біологія 8 клас Нова програма Авт: Кот К. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів 8 класу з Біології за Новою програмою. Він укладений до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас за Новою програмою. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Перег..
20.00 грн.
Зошит для лабораторних досліджень і дослідницького практикуму Біологія 8 клас Нова програма Авт: Мечник Л. Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручників біології для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить інструктивні картки із вказівками для проведення лабораторних робіт, досліджень і дослідницького практикуму, виконання яких допоможе учневі набути практичних ум..
15.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт досліджень практикуму проектів Біологія 8 клас Оновлена програма Авт: Сало Т. Вид: Весна
У зошиті для лабораторних робіт з Біології 8 клас за Оновленою програмою представлені лабораторні роботи, лабораторні дослідження, дослідницький практикум, проекти, які сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу біології 8 класу. До будь-якого чинн..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт досліджень та дослідницького практикуму 8 клас Біологія Нова програма Авт: Ягенська Г. Вид: Освіта
Лабораторні і практичні роботи 8 класу дають можливість навчитися визначати свій рівень здоров'я, стежити за ним і постійно контролювати його запаси вчасно їх поповнюючи. Для успішного оволодіння знаннями насамперед необхідно прочитати віповідний параграф підручника, звертаючи увагу на малюнки. З..
20.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас Біологія Нова програма Авт: Ягенська Г. Вид: Освіта
Завдання різних типів для 8 класу з біології людини, які можна використовувати для тренування, поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Укладено відповідно до нової навчальної програми, а також  з новою редакцією Державного стандарту базової та повної загальної освіти. ..
40.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Біологія 8 клас Оновлена програма Авт: Кулініч О. Вид: ПЕТ
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас укладений відповідно до оновленої навчальної програми з біології, затвердженої Міністерством освіти і науки України до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма. Мета створення посібника, не тільки допомогти вчителеві провести..
27.00 грн.
Контроль навчальних досягнень учнів Біологія 8 клас Нова програма Авт: Матяш Н. Вид-во: Генеза
У зошиті для контролю навчальних досягнень учнів 8 класу з Біології за Новою програмою запропоновано двоваріантні тематичні та семестрові контрольні роботи у вигляді тесту. Кожен тест включає завдання на вибір однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності й послідовності, вибір трьох..
30.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Біологія 8 клас І семестр Нова програма Авт: Іонцева А. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Біології для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Ро..
27.50 грн.
Робочий зошит Біологія 8 клас Нова програма Авт: Задорожний К. Вид-во: Ранок
Посібник укладено за Новою програмою з біології для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань учнів..
45.00 грн.
Робочий зошит Біологія 8 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид: Абетка
Біологія 8 клас робочий зошит Нова програма. Укладено відповідно до вимог нової навчальної програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерства освіти і науки України та підручника Біологія 8 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка.   Схвал..
45.00 грн.
Тест-контроль Біологія 8 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання з Біології для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 8 клас Нова програма містить завдання у тестовій формі для контролю знань учнів. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати постійний контроль над засвоєнн..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019