Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Фізика 8 клас Нова програма

Зошити Фізика 8 клас Нова програма

Зошити для лабораторних робіт, збірники задач, тематичне оцінювання та посібники з Фізики до підручника Сиротюк В., Засєкіна Т. та інших для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Збірник задач Фізика 8 клас Нова програма Авт: Гельфгат І. Ненашев І. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з фізики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учнів. Наведено приклади розв’язування задач; пода..
30.00 грн.
Збірник задач Фізика 8 клас Нова програма Авт: Кирик Л. Вид-во: Весна
Збірник задач з Фізики для учнів 8 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 8 клас Нова програма. Посібник містить задачі з фізики, згруповані за тематичними розділами, в кожному з яких виділено три рівні складності. У кожному розділі посібника наведено приклади р..
25.00 грн.
Збірник тематичних самостійних та контрольних робіт Фізика 8 клас Нова програма Авт: Мацюк В. Струж Н. Вид-во: Богдан
Посібник з Фізики для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника призначений для проведення контролю навчальних досягнень учнів з курсу фізики 8 класу. Він містить 4 тематичні контрольні роботи та 2 тематичні самостійні роботи, завдання до яких складені відповідно до чинних..
55.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Фізика 8 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зошит з Фізики для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів складений за Новою програмою та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині посібника запропонов..
20.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт 8 клас Фізика Оновлена програма Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Фізика зошит містить лабораторні роботи та навчальні проекти для учнів 8 класу за Оновленою програмою відповідно до будь-якого чинного підручника Фізика 8 клас Нова програма. Видання розраховане на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.   Схвалено для використ..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт та матеріали для підготовки Фізика 8 клас Нова програма Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Зошит Фізика 8 клас укладено відповідно до нової навчальної програми. Мета посібника, допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фізики. Зошит розрахован на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчите..
20.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 8 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зошит для лабораторних робіт з Фізики для учнів 8 класу складений за Новою програмою та містить описи 5 лабораторних робіт і 2 навчальних проектів. До видання додається опис класичних лабораторних робіт із використанням стандартного обладнання. Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчал..
18.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас Фізика Оновлена програма Авт: Чертіщева Т. Вид: ПЕТ
Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого матеріалу. Зошит може бути корисним і як підготовка до складання ДПА та ЗНО, оскільки міст..
26.00 грн.
Опорні конспекти Фізика 8 клас Нова програма Авт: Гельфгат І. Вид-во: Весна
Посібник з Фізики для учнів 8 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 8 клас Нова програма. Частина 1 містить коротки теоретичні відомості та приклади розв'язування задач, частина 2 - відповідні опорні конспекти, які полегшують запам'ятовування головного змісту м..
20.00 грн.
Сборник задач Физика 8 класс Новая программа Авт: Гельфгат И. Ненашев И. Изд-во: Ранок
Сборник задач по Физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений составлен по Новой программе к любому рекомендованному учебнику Физика 8 класс Новая программа и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Да..
30.00 грн.
Тест-контроль Фізика 8 клас Нова програма Авт: Кирик Л. Вид-во: Весна
Зошит містить самостійні та контрольні роботи в тестовій формі з усіх тем шкільного курсу Фізики для 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 8 клас Нова програма. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний поточний і тематичний контроль над засвоєнням у..
40.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений Физика 8 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Физике для 8 класса составлена по Новой программе и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части пособия предложено несколько видов проверочных работ: контро..
25.00 грн.
Тетрадь для лабораторных работ Физика 8 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь для лабораторных работ по Физике для 8 класса по Новой программе содержит описания 5 лабораторных работ и 2 учебных проектов. К изданию прилагается описания классических лабораторных работ с использованием стандартного оборудования. Предназначено для учащихся 8 класса общеобразовательных ..
20.00 грн.
Фізика 8 клас Нова програма Зошит для лабораторних та контрольних робіт Авт: Сиротюк В. Вид-во: Генеза
Зошит для лабораторних та контрольних робіт з Фізики для учнів 8 класу за Новою програмою складено до підручника Фізика 8 клас Нова програма Авт: Сиротюк В.Д. Вид-во: Генеза. У зошиті представлено п'ять лабораторних робіт, передбачених прорамою з фізики. Контрольні роботи запропоновано у чотирьох..
30.00 грн.
Фізика 8 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Сердюченко В. Вид-во: Освіта
Зошит для поточного та тематичного оцінювання знань + зошит для лабораторних робіт з Фізики для 8 класу укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 8 клас Нова програма. Мета створення посібника - допомогти вчителеві провести всі самостійні та контрольні роботи протягом ро..
35.00 грн.
Фізика 8 клас Оновлена програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Чертіщева Т. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних робіт Фізика 8 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з фізики затвердженої Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятиме кращому за..
15.00 грн.
Я дослідник Дослідницький практикум Фізика 8 клас НУШ Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Посібник з фізики для 8 класу має на меті сприяти індивідуалізації навчання, розширенню обсягу знань, вихованню мислення. Він містить тематичні й лабораторні роботи, експериметальні завдання, які дібрані таким чином, щоб їх можна було виконати не тільки на шкільних уроках, а й удома. Нова українс..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019