Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Географія 8 клас Нова програма

Зошити Географія 8 клас Нова програма

Атласи, контурні карти, тематичне оцінювання, зошити для практичних робіт з географії до підручника Пестушко В.Ю., Гільберг Т.Г. та інших для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Географія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Географія 8 клас Нова програма. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 06.04.201..
35.00 грн.
Атлас Географія Україна в світі природа населення 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Географія Україна в світі природа населення Нова програма Атлас 8 клас Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-5796 від 06.05.2016) ..
32.00 грн.
Географія 8 клас Нова програма Зошит для тестового тематичного контролю знань Авт: Пестушко В. Вид-во: Генеза
Зошит для тестового тематичного контролю знань з Географії для 8 класу складено за Новою програмою до підручника Географія 8 клас Нова програма Авт: Пестушко В. Уварова Г. Довгань А. Вид-во: Генеза. Він містить різнотипні тестові завдання, що допоможуть учням систематизувати навчальний матеріал і..
30.00 грн.
Географія 8 клас Нова програма Підсумкові контрольні роботи Авт: Кобернік С. Вид-во: Абетка
У зошиті пропонуються 5 підсумкових контрольних робіт у двох варіантах з Географії для 8 класу за Новою програмою у формі тестових завдань різних рівнів, теоретичних запитань, завдань з контурною картою, географічних задач. Зміст комплексних контрольних робіт відповідає новій навчальній програмі ..
30.00 грн.
Географія 8 клас Нова програма Практикум із зошитом для самостійних робіт Авт: Кобернік С. Вид-во: Абетка
Посібник містить повний комплект матеріалів щодо виконання практичних робіт з Географії для 8 класу за Новою програмою. У зміст практикума включено контурні карти, таблиці, схеми, статистичні дані. В окремому зошиті до кожного тематичного блоку подано додаткові самостійні роботи та завдання для о..
35.00 грн.
Географія Україна у світі природа населення Зошит для практичних робіт 8 клас Оновлена програма Авт: Орлова Т. Вид: ПЕТ
Зошит для практичних робіт Географія Україна у світі природа населення укладено відповідно до чинної навчальної програми з географії, затвердженої Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита це допомогти вчителеві провести всі практичні роботи протя..
15.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Географія 8 клас Нова програма Авт: Вовк В. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 8 класу з Географії за Новою програмою. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків узагальнюючого оцінювання. До будь-якого чинного підручника Географія 8 клас Нова програма Схвалено для використ..
25.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 8 клас Нова програма Авт: Капіруліна С. Вид-во: Весна
Зошит для практичних робіт з Географії для учнів 8 класу за Новою програмою складено до будь-якого чинного підручника Географія 8 клас Нова програма. Посібник містить повний комплект матеріалів для виконання практичних й дослідницьких робіт, передбачених чинною програмою. У зошиті наявні контурні..
35.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 8 клас Оновлена програма Авт: Надтока О. Вид: Літера
Географія 8 клас зошит для практичних робіт відповідає оновленій програмі й може використовуватися з усіма чинними підручниками. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії.   Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах комісією з гео..
35.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 8 клас Оновлена програма Авт: Стадник О. Вид: Ранок
Зошит для практичних робіт з географії містить усі практичні роботи з курсу Географія Україна у світі природа, населення та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до навчальної програми з урахуванням останніх змін. Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також над..
40.00 грн.
Зошит-практикум Географія 8 клас Нова програма Авт: Пестушко В. Вид-во: Генеза
Зошит-практикум з Географії для учнів 8 класу за Новою програмою розроблено до підручника Географія 8 клас Нова програма Авт: Пестушко В. Уварова Г. Довгань А. Вид-во: Генеза. Посібник містить усі передбачені навчальною програмою практичні роботи і географічні дослідження. У зошиті-практикумі так..
30.00 грн.
Контурні карти Географія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Географія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Контурні карти Географія Україна в світі природа населення 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Географія 8 клас Контурні карти Україна в світі природа населення Нова програма.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-5892 від 06.05.2016) ..
11.00 грн.
Навчальний комплект з географії Україна в світі 8 клас Нова програма Авт: В. Бойко Вид: Колофон
Комплект містить зошити для практичних робіт і досліджень та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. У зошиті для практичних робіт і досліджень подано завдання, задачі, вправи з докладними інструкціями щодо їх виконання та контурні карти. У окремому зошиті вміщено тести для тематичного к..
40.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Географія 8 клас І семестр Нова програма Авт: Орлова Т. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Географії для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Р..
27.50 грн.
Практичні роботи з географії 8 клас Нова програма Авт: Думанська Г. Вид: Картографія
Видання містить практичні роботи й дослідження з курсу Україна у світі природа, населення 8 клас, відповідно до чинної програми з географії для загальноосвітніх навчальних закладів. Учні навчаться органічно поєднувати природу та суспільство в межах своєї країни і рідної місцевості, виявляти й поя..
0.00 грн.
Робочий зошит Харківщинознавство 8-9 класи Авт: Грінченко О. Вид-во: Гімназія
Робочий зошит укладено до посібника Харківщинознавство 8-9 класи Авт: Покроєва Л. Вид-во: Гімназія. Він містить завдання, що мають різноманітні форми: відкриті запитання, тести, робота з текстом, таблицями, діаграмами, графіками, з використанням контурних карт, ілюстрацій тощо; та розроблені з ур..
60.00 грн.
Тетрадь для практических работ География 8 класс Новая программа Авт: Стадник А. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит все практические работы по Географии для 8 класса по Новой программе и алгоритмы проведения исследований. Пособие содержит все необходимые контурные карты. Издание также предоставляет возможность онлайн-подготовки к практическим работам. Пособие предназначено для учащихся 8-х кла..
42.00 грн.
Учебник География 8 класс Новая программа Авт: Бойко В. Изд: Абетка
География 8 класс учебник для общеобразовательных учебных заведений, школ с обучением на русском языке составлен по Новой программе.   Рекомендовано Министерством образования и науки Украины   (приказ Министерства образования и науки Украины от 10.05.2016 г. № 491) ..
140.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019