Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Історія 8 клас Нова програма

Зошити Історія 8 клас Нова програма

Зошити, атласи, контурні карти, контроль навчальних досягнень, тестовий контроль з Історії до підручника Власов В.С., Гісем О., Гупан Н. для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія 8 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Гук О. Вид-во: Освіта
Посібник з Історії для учнів 8 класу за Новою програмою складається з двох розділів: Історія України та Всесвітня історія і містить завдання для проведення поточного й тематичного оцінювання, які подані у двох рівноцінних за складністю варіантах - встановлення одного або кількох правильних в..
40.00 грн.
Атлас Історія України 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Історії України для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Історія України 8 клас Нова програма Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
20.00 грн.
Атлас Історія України XVI-XVIII ст 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас Історія України 8 клас Нова програма XVI-XVIII ст.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-577 від 25.01.2016) ..
18.00 грн.
Атлас Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас зі Всесвітньої історії: Новий час для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Всесвітня історія 8 клас Нова програма Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 01.03.2013 р. № ..
20.00 грн.
Атлас Всесвітня історія XV-XVІІІ ст 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас Всесвітня історія Нова програма 8 клас XV-XVІІІ ст Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-574 від 25.01.2016) ..
18.00 грн.
Всемирная история 8 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Всемирной истории для 8 класса по Новой программе содержит задания для тематического и итогового контроля знаний учащихся, а также разработки всех практических занятий по курсу всемирной истории. ..
28.00 грн.
Всесвітня історія 8 клас Нова програма Зошит для контрольних і практичних робіт до підручника Подаляк Н. Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і практичних робіт зі Всесвітньої історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для виявлення та оцінювання рівня сформованості предметних ком..
30.00 грн.
Всесвітня історія 8 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Подаляк Н. Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит зі Всесвітньої історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т. Вид-во: Генеза. Містить завдання для всіх етапів уроку - від сприйняття й осмислення учнями нового матеріалу до узагальненн..
30.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Історія України 8 клас Нова програма Авт: Святокум О. Вид: Ранок
Видання укладене відповідно до навчальної програми з історії України. Зошит Історія України 8 клас для загальноосвітніх навчальних закладів. При цьому були враховані сучасні методичні підходи щодо здійснення контролю навчальних досягнень учнів з історії. У виданні запропоновано п’ять тематичних к..
25.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Святокум О. Вид: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Всесвітня історія 8 клас укладений відповідно навчальної програми із всесвітньої історії. При цьому були враховані сучасні методичні підходи щодо здійснення контролю навчальних досягнень учнів з історії. У виданні запропоновано п’ять тематичних контро..
25.00 грн.
История Украины 8 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Истории Украины для 8 класса по Новой программе содержит задания для тематического и итогового контроля знаний учащихся, а также разработки всех практических занятий по курсу истории Украины. ..
28.00 грн.
Контурні карти Історія України 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Історії України для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Історія України 8 клас Нова програма Вид-ва: Картографія. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 21.05.2013 р. № 1/11-8617) ..
12.00 грн.
Контурні карти Історія України XVI-XVIII ст 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Історія України 8 клас XVI-XVIII ст Контурні карти Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-577 від 25.01.2016) ..
11.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти зі Всесвітньої історії: Новий час для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 01.03.2013 р. № 1/11-..
12.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія XV-XVІІІ ст 8 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Всесвітня історія XV-XVІІІ ст 8 клас Контурні карти Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-574 від 25.01.2016) ..
11.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Історія України 8 клас І семестр Нова програма Авт: Горєла І. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Історії України для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матер..
27.50 грн.
Опорні конспекти 8 клас Історія України Нова програма Авт: Г. Середницька Вид: Весна
Опорні конспекти та практичні заняття за матеріалом передбаченим новою програмою Міністерства освіти і науки України до будь-якого чинного підручника. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей з курсу Історія України у 8 класі, допоможуть підготуватися як до уроків так ..
30.00 грн.
Практичні заняття Історія 8 клас Нова програма Авт: Середницька Г. Скирда І. Вид-во: Весна
У посібнику представлені практичні заняття з історії України та всесвітньої історії для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Історія 8 клас Нова програма, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсів Всесвітня історія і Історія України у 8 класі..
15.00 грн.
Робочий зошит Історія України 8 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Історії України для 8 класу за Новою програмою до підручника Історія України 8 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для контролю предметних компетенцій учнів: хронологічних, просторових, інформаційних, аксіологічних, логічних. Схвалено для вико..
30.00 грн.
Робочий зошит Історія України 8 клас Нова програма Авт: Пометун О. Смагіна Т. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Історії України для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Ін..
25.00 грн.
Тест-контроль 8 клас Всесвітня історія Історія України Оновлена програма Авт: Д'ячков С. Вид: Весна
Зошит Тест-контроль із Всесвітньої історії та історії України для 8 класу за Оновленою програмою містить завдання у тестовій формі у двох варіантах для поточного та тематичного контролю знань учнів. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчаль..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Зошит тестового контролю знань з історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Історія України або Всесвітня історія 8 клас Нова програма. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожної теми та оцінювання навчальних досягнень учнів. ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019