Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Історія 8 клас Нова програма

Зошити Історія 8 клас Нова програма

Зошити, атласи, контурні карти, контроль навчальних досягнень, тестовий контроль з Історії до підручника Власов В.С., Гісем О., Гупан Н. для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія 8 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Гук О. Вид-во: Освіта
Посібник з Історії для учнів 8 класу за Новою програмою складається з двох розділів: Історія України та Всесвітня історія і містить завдання для проведення поточного й тематичного оцінювання, які подані у двох рівноцінних за складністю варіантах - встановлення одного або кількох правильних в..
28.00 грн.
Атлас Історія України 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Історії України для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Історія України 8 клас Нова програма Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
18.00 грн.
Атлас Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас зі Всесвітньої історії: Новий час для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Всесвітня історія 8 клас Нова програма Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 01.03.2013 р. № ..
18.00 грн.
Всемирная история 8 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Всемирной истории для 8 класса по Новой программе содержит задания для тематического и итогового контроля знаний учащихся, а также разработки всех практических занятий по курсу всемирной истории. ..
20.00 грн.
Всесвітня історія 8 клас Нова програма Зошит для контрольних і практичних робіт до підручника Подаляк Н. Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і практичних робіт зі Всесвітньої історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для виявлення та оцінювання рівня сформованості предметних ком..
22.00 грн.
Всесвітня історія 8 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Подаляк Н. Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит зі Всесвітньої історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т. Вид-во: Генеза. Містить завдання для всіх етапів уроку - від сприйняття й осмислення учнями нового матеріалу до узагальненн..
25.00 грн.
История Украины 8 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Истории Украины для 8 класса по Новой программе содержит задания для тематического и итогового контроля знаний учащихся, а также разработки всех практических занятий по курсу истории Украины. ..
20.00 грн.
Контурні карти Історія України 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Історії України для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Історія України 8 клас Нова програма Вид-ва: Картографія. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 21.05.2013 р. № 1/11-8617) ..
12.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти зі Всесвітньої історії: Новий час для 8 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Всесвітня історія 8 клас Нова програма Вид-во: Картографія Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 01.03.2013 р. № 1/11-..
12.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Історія України 8 клас І семестр Нова програма Авт: Горєла І. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Історії України для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матер..
27.50 грн.
Практичні заняття Історія 8 клас Нова програма Авт: Середницька Г. Скирда І. Вид-во: Весна
У посібнику представлені практичні заняття з історії України та всесвітньої історії для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Історія 8 клас Нова програма, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсів Всесвітня історія і Історія України у 8 класі..
15.00 грн.
Робочий зошит Історія України 8 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Історії України для 8 класу за Новою програмою до підручника Історія України 8 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для контролю предметних компетенцій учнів: хронологічних, просторових, інформаційних, аксіологічних, логічних. Схвалено для вико..
22.00 грн.
Робочий зошит Історія України 8 клас Нова програма Авт: Пометун О. Смагіна Т. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Історії України для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Ін..
24.00 грн.
Тест-контроль Всесвітня історія Історія України 8 клас Нова програма Авт: Д'ячков С. Вид-во: Весна
Зошит із Всесвітньої історії та історії України для 8 класу за Новою програмою містить завдання у тестовій формі у двох варіантах для поточного та тематичного контролю знань учнів. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а ..
35.00 грн.
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Зошит тестового контролю знань з історії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Історія України або Всесвітня історія 8 клас Нова програма. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожної теми та оцінювання навчальних досягнень учнів. ..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018