Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Українська мова та література 8 клас Нова програма

Зошити Українська мова та література 8 клас Нова програма

Зошити та посібники з української мови та літератури для 8 класу за Новою програмою до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П., Авраменко О.М. та інших

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт Українська література 8 клас Нова програма Авт: Данилейко О. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з Української літератури для 8 класу за Новою програмою містить різнорівневі завдання, які можуть бути використані для проведення контрольних робіт, а також для самостійної та індивідуальної підготовки учнів. Завдання пропонуються у тестовій формі, також учні зможуть п..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 8 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Зошит для контрольних робіт з Української мови для учнів 8 класу складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 8 клас Нова програма Українська мова навчання. У виданні подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі до програмових тем, що вивчаються у 8 ..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 8 клас Нова програма Авт: Заболотний О. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з Української мови для 8 класу за Новою програмою призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови у 8 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму - тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір. Відповіда..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова Нова програма 8 клас Російська мова навчання Авт: Заболотний О. Вид: Генеза
Посібник укладено відповідно до чинної Програми з української мови для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою, державних санітарних норм. Зошит призначений для проведення усіх контрольних робіт з української мови в 8 класі, виконання яких ..
30.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас Оновлена програма Українська мова та література Авт: Черсунова Н. Вид: ПЕТ
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас Українська мова та література містить самостійні та контрольні роботи, які поділено на два варіанти. Завдання укладені таким чином, щоб дати учневі можливість продемонструвати набуті знання. Робочий зошит укладено відповідно до Оновленої навчал..
31.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 8 клас Українська мова та література Нова програма Авт: О. Єременко Вид: Освіта
Українська мова та література 8 клас Нова програма зошит для поточного тематичного оцінювання, посібник призначено для проведення всіх тематичних робіт протягом року та під час вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого матеріалу.   Схвале..
35.00 грн.
Зошит тренажер з правопису Нова програма Українська мова 8 клас Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Зошит тренажер з правопису призначений для закріплення правописних навичок учнів 8-х класів. Він передбачає як самостійну роботу школярів у навчальному закладі чи вдома, так і виконання завдань під керівництвом учителя чи батьків. Регулярна робота із цим посібником сприятиме підвищенню орфографіч..
25.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Українська мова 8 клас І семестр Нова програма Авт: Карась Г. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Української мови для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний мате..
27.50 грн.
Перевіряємо набуті компетентності Українська мова 8 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Вид-во: Освіта
Зошит з Української мови для учнів 8 класу за Новою програмою складений до підручника Українська мова 8 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Солопенко В. Вид-во: Освіта. Посібник має чітку структуру і логічну побудову. У ньому вміщено по два варіанти тестових робіт за тематичн..
25.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 8 клас Оновлена програма Авт: Шелехова Г. Вид-во: Весна
Тест-контроль Українська мова та література 8 клас для самостійних і контрольних робіт з Української мови та літератури для учнів 8 класу за Оновленою програмою містить завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів. Навчальне видання допо..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань 8 клас Українська мова та література Оновлена програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Посібник з Української мови та літератури 8 клас Оновлена програма укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складн..
40.00 грн.
Українська література 8 клас Зошит для контрольних робіт Нова програма Авт: Авраменко О. Вид: Грамота
Зошит для контрольних робіт з української літератури укладений за Новою програмою для 5–9 класів. У виданні подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі закритого й відкритого типів до програмових тем, що вивчаються у 8 класі. Для учнів, учителів, методистів, батьків. ..
24.00 грн.
Українська література 8 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Зошит з Української літератури для 8 класу за Новою програмою складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти; тестові завдання для проведення самостійни..
20.00 грн.
Українська мова 8 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Російська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит з Української мови для 8 класу за Новою програмою містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу; завдання для самостійних робіт. Видання призначене для уч..
20.00 грн.
Українська мова 8 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Українська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит з Української мови для 8 класу за Новою програмою містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу; завдання для самостійних робіт. Видання призначене для уч..
20.00 грн.
Українська мова 8 клас Нова програма Зошит з розвитку мовлення до підручника Пентилюк М. Авт: Кожем'якіна А. Вид-во: Ранок
Зошит з розвитку мовлення для 8 класу за Новою програмою допоможе учням у формуванні красивого і правильного мовлення. Виконуючи завдання, вони навчаться висловлювати свою думку логічно, послідовно і граматично правильно, зможуть скорочувати й конспектувати текст, виділяючи головну та другорядну ..
15.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019