Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Хімія 8 клас Нова програма

Зошити Хімія 8 клас Нова програма

Зошити для лабораторних робіт, збірники задач та посібники з Хімії для 8 класу за Новою програмою до підручника Лашевська Г.А., Ярошенко О.Г. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контролю навчальних досягнень Хімія 8 клас Нова програма Авт: Григорович О. Вид-во: Ранок
Посібник з Хімії для 8 класу за Новою програмою складений до будь-якого чинного підручника Хімія 8 клас Нова програма та призначений для перевірки знань учнів 8 класу з хімії. Він містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також тестові й самостійні роботи та бліцконтролі для ..
20.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 8 клас Хімія Нова програма Авт: Василенко С. Вид: Освіта
Зошити для поточного та тематичного оцінювання для 8 класу укладено відповідно до Нової навчальної програми з хімії, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, а й у ході вивчення тем..
35.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Хімія 8 клас І семестр Нова програма Авт: Іонцева А. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Хімії для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Розв'..
27.50 грн.
Опорні конспекти Хімія 8 клас Нова програма Авт: Титаренко Н. Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти з Хімії для 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 8 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу хімії у 8 класі, допоможуть підгот..
20.00 грн.
Робочий зошит Хімія 8 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Вид-во: Оріон
Робочий зошит із Хімії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Хімія 8 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Вид-во: Оріон. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з хімії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і нау..
30.00 грн.
Тест-контроль Хімія 8 клас Оновлена програма Авт: Титаренко Наталія Вид: Весна
Тест-контроль з хімії містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів 8 класу з Хімії за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 8 клас Нова програма. Невід'ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених новою програмою,..
40.00 грн.
Хімія 8 клас Нова програма Зошит для тематичного та семестрового контролю знань Авт: Лашевська Г. Вид-во: Генеза
Зошит для тематичного та семестрового контролю знань з Хімії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Хімія 8 клас Нова програма Авт: Лашевська Г. Лашевська А. Вид-во: Генеза. У зошиті наведено п'ять тематичних контрольних робіт у чотирьох варіантах кожна, що складаються з тест..
30.00 грн.
Хімія 8 клас Нова програма Робочий зошит-посібник + Зошит для лабораторних і практичних робіт Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит-посібник з Хімії для учнів 8 класу складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 8 клас Нова програма та призначений для роботи на уроці та вдома. Зошит містить приклади розв'язання типових задач, тематичні тестові завдання, орієнтовні зразки контрольних робіт,..
40.00 грн.
Хімія 8 клас Оновлена програма Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Авт: Григорович О. Вид-во: Ранок
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи з Хімії для 8 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 8 клас Нова програма. Електронний додаток до зошита містить навчальні відеофрагменти з дослідами. У додатку вміщено розробки домашніх експериментів т..
17.00 грн.
Хімія 8 клас Оновлена програма Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Авт: Гордієнко В. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Хімія 8 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з хімії, з урахуванням змін, що затверджені Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита не тільки допомогти вчителеві провести всі тем..
15.00 грн.
Хімія 8 клас Тестовий контроль Авт: Березан О. Вид: Підручники і посібники
Збірник тестів містить 2 варіанта самостійних робіт з усіх розділів шкільного курсу хімії 8 класу, складених у вигляді тестів різного рівня складності, а також 5 тематичних контрольних робіт у 4 варіантах. Для вчителів хімії та учнів 8 класу. ..
18.00 грн.
Хімія Оновлена програма 8 клас Зошит для лабораторних дослідів практичних робіт домашніх експериментів Авт: Титаренко Н. Вид: Весна
У зошиті для лабораторних робіт та дослідів з Хімії для 8 класу за Оновленою програмою представлені лабораторні досліди, практичні роботи, домашні експерименти, навчальні проекти. Лабораторні досліди, практичні роботи, домашні експерименти і навчальні проекти сприятимуть кращому закріпленню теоре..
18.00 грн.
Химия 8 класс Новая программа Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ Авт: Григорович А. Изд-во: Ранок
Пособие содержит разработки лабораторных опытов и практических работ по химии по Новой программе для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и соответствует любому учебнику Химия 8 класс Новая программа. В тетради приведен классический вариант проведения работ. В приложении представлены ра..
18.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019