Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 9 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 9 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 9 класу за Новою програмою до підручника Несвіт А.М., Карп'юк О.Д. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 9 клас 9 рік навчання Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Зошит з англійської мови для 9 класу укладено відповідно до програми Міністерства освіти і науки України та підручника А. Несвіт Англійська мова 9 клас.   Різноманітність завдань, уміщених в зошиті, сприятиме формуванню комунікативної компетенції в учнів 9-го класу, систематизації на..
30.00 грн.
Англійська мова 9 клас Read me Book Нова програма Книга для читання Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Прочитай мене Read me Book книга для домашнього читання англійською мовою для учнів до підручника Англійська мова для 9 класу  містить уривки художніх творів та статті для читання і обговорення. Розроблені завдання співвіднесені із віковими особливостями і н..
40.00 грн. 38.00 грн.
Англійська мова 9 клас Нова програма Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Бондар Т. Вид: Лібра Терра
Навчальне видання Англійська мова 9 клас Нова програма Збірник тестів Test Book призначене для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний матеріал і структуру нового підручника Англійська мова 9..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова 9 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики англійської мови для учнів 9 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладі..
25.00 грн.
Англійська мова 9 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Чернишова Ю. Вид: Ранок
Робочий зошит з англійської мови, укладений до підручника А. М. Несвіт Англійська мова 9 клас, відповідає чинній програмі з іноземних мов для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для біл..
37.00 грн.
Англійська мова Книга для читання 9 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і посібники
Видання містить довідку про автора, словник незнайомих слів, виділених у тексті, а також список прислів’їв та відповіді до вправ.Книга для домашнього читання Англійська мова 9 клас містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна Кораловий острів. Посібник допомо..
30.00 грн.
Англійська мова Оновлена програма 9 клас Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Д. Авт: Мясоєдова С. В. Вид: Ранок
Робочий зошит до підручника Англійська мова 9 клас Авт: Карп'юк, відповідає чинній програмі з іноземних мов для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учня..
37.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 9 клас 9 рік навчання До підручника Карпюк О. Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови для дев'ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів. До підручника Англійська мова 9 клас Авт: Карп'юк. 9 рік навчання. ..
30.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 9 клас Оновлена програма До підручника Карп’юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид: Ранок
Робочий зошит для контролю рівня знань учнів з англійської мови, укладений до підручника О. Д. Карп’юк Англійська мова 9 клас, відповідає чинній програмі з іноземних мов для 9 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Він містить тести за кожною з тем підручника, семе..
30.00 грн.
Зошит з Граматики Grammar Practice Book 9 клас Англійська мова Нова програма Авт: Павлюк А., Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Grammar Practice Book робочий зошит з граматики є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 9 року навчання створеного на основі авторської Концепції формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування і взаємодії ві..
32.00 грн. 30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 9 клас Workbook Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Workbook робочий зошит є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 9 року навчання створеного на основі авторської Концепції формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування і взаємодії відповідно до нового Д..
36.00 грн. 34.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 9 клас Поглиблений New Destinations Level B1 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Різнокольоровий зошит Workbook пропонує вправи до кожного модулю підручника Англійська мова 9 клас Поглиблений New Destinations Level B1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications, також наприкінці розташовані додаткові завдання з граматики. Схвалено для використання у загально..
158.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019