Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Англійська мова 9 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 9 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 9 класу за Новою програмою до підручника Несвіт А.М., Карп'юк О.Д. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 9 клас Read me Book Нова програма Книга для читання Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Прочитай мене Read me Book книга для домашнього читання англійською мовою для учнів до підручника Англійська мова для 9 класу  містить уривки художніх творів та статті для читання і обговорення. Розроблені завдання співвіднесені із віковими особливостями і н..
42.00 грн. 40.00 грн.
Англійська мова 9 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики англійської мови для учнів 9 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладі..
25.00 грн.
Англійська мова Книга для читання 9 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і посібники
Видання містить довідку про автора, словник незнайомих слів, виділених у тексті, а також список прислів’їв та відповіді до вправ.Книга для домашнього читання Англійська мова 9 клас містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна Кораловий острів. Посібник допомо..
27.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 9 клас 9 рік навчання До підручника Карпюк О. Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови для дев'ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів. До підручника Англійська мова 9 клас Авт: Карп'юк. 9 рік навчання. ..
0.00 грн.
Збірник тестів 9 клас Англійська мова Нова програма Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Бондар Т., Пахомова Т. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний матеріал і структуру нового НМК з англійської мови English для 9 класу. Використання посібника сприятиме поступовій підг..
29.00 грн. 26.00 грн.
Зошит з Граматики Grammar Practice Book 9 клас Англійська мова Нова програма Авт: Павлюк А., Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Grammar Practice Book робочий зошит з граматики є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 9 року навчання створеного на основі авторської Концепції формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування і взаємодії ві..
30.00 грн. 28.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 9 клас Workbook Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Workbook робочий зошит є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 9 року навчання створеного на основі авторської Концепції формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування і взаємодії відповідно до нового Д..
32.00 грн. 30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 9 клас Поглиблений New Destinations Level B1 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Різнокольоровий зошит Workbook пропонує вправи до кожного модулю підручника Англійська мова 9 клас Поглиблений New Destinations Level B1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications, також наприкінці розташовані додаткові завдання з граматики. Схвалено для використання у загально..
132.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018