Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Біологія 9 клас Нова програма

Зошити Біологія 9 клас Нова програма

Робочі зошити з Біології 9 клас до підручника Остапченко Л.І., Костіков І.Ю. та ін. за Новою програмою.

Тематичні та контрольні роботи, зошити для лабораторних робіт, експрес-контроль.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія 9 клас Зошит для контролю навчальних досягнень Оновлена програма Авт: Безручкова С. Вид: Ранок
Укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів дев'ятих класів з біології. Містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Видан..
20.00 грн.
Біологія 9 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Нова програма Авт: Ягенська Г. Вид: Освіта
Біологія 9 клас зошит для поточного та тематичного оцінювання з урахуванням змін у навчальній програмі 2017 року. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
40.00 грн.
Біологія Практикум 9 клас Оновлена програма Авт: Олійник І. Пугач М. Вид: Богдан
Практикум з біології це — формування умінь самостійного вивчення та узагальнення навчального матеріалу. Пропоноване видання містить інструктивні картки для лабораторних і практичних робіт, лабораторних досліджень та проектів, передбачених Оновленою навчальною програмою Міністер..
31.00 грн.
Біологія Робочий зошит 9 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид: Абетка
В зошиті є усі практичні роботи та лабораторні дослідження, передбачені програмою для учнів 9 класу та учителів. Робочий зошит містить достатню кількість різноманітних завдань, які допоможуть учням систематизувати та закріпити отримані знання, покращити набуті навички, забеспечити реалі..
45.00 грн.
Біологія Тестовий контроль знань 9 клас Оновлена програма Авт: Ілюха О. Вид: Літера
Біологія Тестовий контроль знань укладений відповідно до чинної програми, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний дод..
40.00 грн.
Биология 9 класс Рабочая тетрадь Обновленная программа Авт: Задорожный К. Изд: Ранок
Предназначено для учащихся 9 класса общеобразовательных учебных заведений. Составлена в соответствии с действующей программой по биологии для 9 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Оно содержит задания разного уровня сложности. В тетра..
45.00 грн.
Зошит для лабораторних досліджень практичних та лабораторних робіт Біологія Оновлена програма 9 клас Авт: Н. Міщук Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит для лабораторних досліджень практичних та лабораторних робіт складений відповідно до Оновленої програми з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. До чинних підручників.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ..
20.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт, досліджень, практикуму, проектів Біологія Оновлена програма 9 клас Авт: Сало Т. Вид: Весна
У робочому зошиті з Біології для 9 класу за Оновленою програмою представлені лабораторні роботи, лабораторні дослідження, дослідницький практикум, проекти, які сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу біології 9 класу. До будь-якого чинн..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних та практичних робіт Оновлена програма Біологія 9 клас Авт: Кулініч О. М., Балан П.Г. Вид: Генеза
Видання повністю відповідає чинній програмі з біології Міністерства освіти і науки України для 5-9 кл. наказ від 07.06.2017 №804. Робочий зошит для виконання практичних, лабораторних робіт та лабораторних досліджень з біології для учнів 9-го класу. У ньому розробл..
30.00 грн.
Робочий зошит Біологія 9 клас Нова програма Авт: К. М. Задорожний Вид: Ранок
Додаток до зошита, що виймається з нього, містить алгоритми виконання всіх лабораторних і практичних робіт та лабораторних досліджень, передбачених програмою. Призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник укладено відповідно до чинної програ..
45.00 грн.
Тест-контроль Біологія 9 клас Оновлена програма Авт: В. І. Соболь Вид: Весна
Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати постійний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у завданнях тестової форми та набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Зошит для учнів 9 класу поточного та темат..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019