Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Фізика 9 клас Нова програма

Зошити Фізика 9 клас Нова програма

Робочі зошити, тематичне оцінювання та посібники з Фізики 9 клас до підручника Сиротюк В., Засєкіна Т. та інших за Новою програмою, збірники задач, зошити для лабораторних робіт

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Збірник задач Фізика Нова програма 9 клас Авт: Гельфгат І. Ненашев І. Вид: Ранок
Видання побудовано максимально зручно для вчителя та учнів. Наведено приклади розв’язування задач, подано відповіді, а також вибірково вказівки та розв’язання.  Збірник складений відповідно до чинної програми з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і..
30.00 грн.
Збірник задач Фізика Оновлена програма 9 клас Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Збірник задач містить задачі з фізики, згруповані за тематичними розділами, в кожному з яких виділено три рівні складності. Видання з Фізики для учнів 9 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 9 клас Нова програма. У кожному розділ..
25.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Нова програма 9 клас Фізика Авт: Божинова Ф. Вид: Ранок
Посібник призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики. Зошит для лабораторних робіт відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить описи 7 лабораторних робіт. Кожна робота передбачає два варіан..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 9 клас Нова програма Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Зошит з Фізики для 9 класу укладено відповідно до нової навчальної програми. Мета посібника, допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фізики. Зошит розрахован на учнів загальноосвітніх навчальних закладів ..
20.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 9 клас Фізика Нова програма Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Видання розраховане на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики. Мета посібника — допомогти вчителеві провести всі самостійні та контрольні роботи протягом року, що сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фізики. Зошити для поточного та тематично..
35.00 грн.
Робочий зошит Фізика 9 клас Частина 1 Нова програма Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит Частина 1 Фізика 9 клас складено відповідно до Нової програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Завдання можуть виконуватися як на уроці, так і вдома.   Для учнів 9 класу, учителів фізики. ..
25.00 грн.
Робочий зошит Фізика 9 клас Частина 2 Нова програма Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Завдання зошита можуть виконуватися як на уроці, так і вдома. Робочий зошит Фізика 9 клас Частина 2 складено відповідно до Нової програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 9 класу, учителів фізики. ..
30.00 грн.
Сборник задач Физика Новая программа 9 класс Авт: Гельфгат И. Ненашев И. Изд: Ранок
Даны примеры решения задач, приведены ответы к большинству задач, а также выборочно указания и решения. Сборник составлен в соответствии с новой программой по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложнос..
30.00 грн.
Тест-контроль 9 клас Фізика Оновлена програма Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Тест-контроль Фізика 9 клас містить самостійні та контрольні роботи у тестовій формі з усіх тем шкільного курсу фізики для 9 класу, що передбачені чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний поточний і т..
40.00 грн.
Фізика 9 клас Зошит для контролю навчальних досягнень Оновлена програма Авт: Божинова Ф. Вид: Ранок
Робочий зошит Фізика 9 клас відповідає вимогам чинної програми з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні робо..
20.00 грн.
Фізика 9 клас Зошит для лабораторних робіт Оновлена програма Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Видання розраховане на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики. Зошит містить лабораторні роботи й навчальні проекти з Фізики для учнів 9-го  класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 9 клас Нова програма. Схвалено для використанн..
18.00 грн.
Фізика 9 клас Зошит для лабораторних та контрольних робіт Оновлена програма Авт: Сиротюк В. Вид: Генеза
Видання призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики. У робочому зошиті представлено 7 лабораторних робіт, передбачених чинною програмою з фізики, контрольні робити в чотирьох варінтах та тестові завдання. Для зручності користування п..
30.00 грн.
Фізика 9 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Нова програма Авт: Чертіщева Т. Вид: ПЕТ
Посібники укладено відповідно до чинних навчальних програм з фізики з урахуванням змін, затверджених Міністерства освіти і науки України наказ від 07.06.2017 р. № 804. Контроль знань протягом року! Робочі зошити допоможуть учителям провести всі поточні та тематичні&nb..
26.00 грн.
Фізика 9 клас Нова програма Збірник задач Авт: Мацюк В., Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Збірник завдань з фізики 9 клас укладено відповідно до чинної програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 9 класу та вчителів фізики. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
50.00 грн.
Фізика 9 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Чертіщева Т. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних робіт Фізика 9 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з фізики затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цого зошита допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відом..
15.00 грн.
Фізика Зошит для лабораторних робіт 9 клас Нова програма Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Перелік робіт відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу. У зошиті Фізика 9 клас подано інструкції до лабораторних робіт.  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з фізики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства о..
18.00 грн.
Фізика Контрольні та самостійні роботи 9 клас Нова програма Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Завдання дібрано відповідно до чинної програми, підручників та методичних рекомендацій. Навчальний посібник містить 5 тематичних контрольних робіт, кожна з яких складається із п’яти рівноцінних варіантів, та 2 самостійні роботи, кожна з яких складається з шести рівноцінних варіантів..
28.00 грн.
Физика Тетрадь для лабораторных работ 9 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Кирюхина Е. Изд: Ранок
Пособие предназначено для учащихся 9 класса общеобразовательных учебных заведений, учителей физики. Тетрадь для лабораторных работ соответствует действующей программе по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит описания 7 лабораторных рабо..
20.00 грн.
Я дослідник Дослідницький практикум Фізика 9 клас НУШ Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Фізика 9 клас видання має на меті сприяти індивідуалізації навчання, розширенню обсягу знань, вихованню мислення. Він містить тематичні й лабораторні роботи, експериметальні завдання, які дібрані таким чином, щоб їх можна було виконати не тільки на шкільних уроках, а й удома. Нова українська школ..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019