Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Географія 9 клас Нова програма

Зошити Географія 9 клас Нова програма

Зошити та посібники з Географії для 9 класу за Новою програмою

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас 9 клас Географія Україна і світове господарство Нова програма Вид: Картографія
Атлас з Географії для 9 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Географія клас Нова програма Включає в себе умовні позначення. Кольорові карти різних маштабів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист № 1/11-415..
35.00 грн.
Атлас Географія Україна і світове господарство 9 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас 9 клас Географія Україна і світове господарство Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-4158 від 28.04.2017 р.) ..
32.00 грн.
Географія 9 клас Зошит для практичних робіт Україна і світове господарство Нова програма Авт: Варакута О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит Географія 9 клас  містить практичні роботи, завдання яких розроблені відповідно до чинної програми та підручникам з географії та спрямовані на формування вмінь учнів застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності. У зошиті подано всі необхідні контурні ка..
25.00 грн.
Географія 9 клас Україна і світове господарство Практикум Оновлена програма Авт: Пугач М. Вид: Богдан
У посібнику з географії для 9 класу подано підбірку практичних робіт, спрямованих на ефективне закріплення учнями теоретичних знань і формування практичних умінь та навичок. Усі роботи складено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Для учнів дев..
31.00 грн.
Географія Україна і світове господарство Зошит для практичних робіт 9 клас Нова програма Авт: Орлова Т. Вид: ПЕТ
Мета створення цого зошита це допомогти вчителеві провести всі практичні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу географії 9 класу. Зошит для практичних робіт укладено відповідно до нової навчальної програми з географії, з урахуванням змін, що затверд..
15.00 грн.
Географія Україна і світове господарство Зошит для уроків узагальнення 9 клас Авт: Пугач М. Вид: Богдан
Посібник Географія Україна і світове господарство укладено згідно з чинною програмою курсу географії для 9 класу загальноосвітньї школи та вимог Міністерства освіти і науки України щодо критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Структура посібника така, що до к..
21.00 грн.
Географія Україна та світове господарство Зошит для контролю навчальних досягнень 9 клас Оновлена програма Авт: Вовк В. Вид: Ранок
Посібник для контролю навчальних досягнень містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 9-х класів із курсу Географія. Україна та світове господарство. Зошит відповідає чинній навчальній програмі із географії для 9 класу загальноосвітніх навчальних з..
25.00 грн.
География Украина и мировое хозяйство Тетрадь для контроля учебных достижений 9 класс Обновленная программа Авт: Вовк В. Изд: Ранок
Пособие содержит задания для обобщающего и итогового контроля знаний учащихся 9-х классов по курсу География. Украина и мировое хозяйство. Рабочая тетрадь соответствует действующей Обновленной программе по географии для 9 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом п..
28.00 грн.
Зошит для практичних робіт 9 клас Географія Оновлена програма Україна і світове господарство Авт: Капіруліна С. Вид: Весна
Посібник містить повний комплект матеріалів для виконання практичних й дослідницьких робіт, передбачених чинною програмою. Зошит для практичних робіт для учнів 9 класу з Географії за Оновленою програмою складено до будь-якого чинного підручника Географія 9 клас Н..
35.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 9 клас Оновлена програма Авт: Надтока О. Вид: Літера
Зошит для практичних робіт з Географії 9 клас відповідає оновленій програмі й може використовуватися з усіма чинними підручниками. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії.   Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах комісією з г..
35.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 9 клас Оновлена програма Авт: О. Г. Стадник Вид: Ранок
Зошит з географії для 9 класу містить усі практичні роботи з курсу Географія Україна і світове господарство та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до навчальної програми з урахуванням останніх змін. Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання так..
40.00 грн.
Контурні карти Географія Україна і світове господарство 9 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Україна і світове господарство 9 клас Контурні карти Географія Нова програма Інститут передових технологій   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-4157 від 28.04.2017 р.) ..
11.00 грн.
Контурні карти Географія Україна і світове господарство Нова програма 9 клас Вид: Картографія
Контурні карти з Географії для 9 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Атлас Географія Україна і світове господарство 9 клас Нова програма Вид: Картографія Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист № 1/11-4156 від 28.04.2017) ..
12.00 грн.
Контурні карти Харківська область Географія Вид: Мапа
Контурні карти з географії України 9 клас Харківська область. Моя мала батьківщина, одноколірний друк. Рекомендовано Харківськи педагогічним універсітетом ім. Г. С. Сковороди  (протокол засідання вченої ради № 1 від 31 січня 2003 р.) ..
12.00 грн.
Навчальний комплект з географії Україна і світове господарство 9 клас Нова програма Авт: В. Бойко, І. Дітчук Вид: Колофон
Комплект містить зошити для практичних робіт і досліджень та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Навчальний комплект для 9 класу Географія для загальноосвітніх навчальних закладів з курсу Україна і світове господарство У зошиті для практичних робіт і досліджень подано завдання, задач..
40.00 грн.
Практикум із зошитом для самостійних робіт Географія Україна і світове господарство 9 клас Нова програма Авт: Кобернік С. Вид: Абетка
Практикум із зошитом для самостійних робіт містить повний комплект матеріалів щодо виконання практичних робіт, передбачених чинною Програмою з географії у 9 класі.   У зміст видання включено практичні та самостійні роботи, контурні карти, завдання для оцінювання навчальних досягнень,..
35.00 грн.
Тетрадь для практических работ 9 класс География Обновленная программа Авт: А. Стадник Изд: Ранок
Тетрадь для практических работ содержит все практические работы по курсу География 9 класс. Соответствует действующей программе по географии для 9 класса общеобразовательных учебных заведений с учётом последних изменений.  Одобрено для использования в общеобразователь..
42.00 грн.
Харківська область 1:200 000 Топографічна карта Вид: КВКФ
Топографічна та тематична карта, план-схеми Харківської області масштаб 1:200 000. 135 територій і об'єктів природно-заповідного фонду, серед яких - пам'ятки садово-паркового мистецтва Краснокутський, Натальївський, Старомерчанський, Шарівський парки.   Харківська область розташ..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019