Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Геометрія Алгебра 9 клас Нова програма

Зошити Геометрія Алгебра 9 клас Нова програма

Категорія містить контрольних робіт, комплексні зошити для контролю знань з алгебри та геометрії до підручника Мерзляк А.Г., Апостолова Г.В., Істер О.С., Тарасенкова Н.А. та інших для 9 класу за Новою програмою.

Збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, тестові завдання,

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра 9 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський Вид: Гімназія
Збірник є дидактичним матеріалом з Алгебри для 9 класу за Новою програмою загальноосвітніх навчальних закладів. Перша частина посібника містить вправи три варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. У другій частині завдання для контрольних робіт у 2-х в..
45.00 грн.
Алгебра 9 клас Нова програма Контроль результатів навчання Авт: Прокопенко Н. Захарійченко Ю. Кінащук Н. Вид: Ранок
Зошит з алгебри відповідає вимогам оновленої програми з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів за кожною темою на основних етапах її засвоєння. У посібнику за..
30.00 грн.
Алгебра Зошит для контролю навчальних досягнень Нова програма 9 клас Авт: Кравчук В. Вид: Підручники і посібники
Матеріали посібника з алгебри для 9 класу відповідають чинній програмі з математики загальноосвітніх навчальних закладів. Для вчителів математики, учнів 9-х класів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією Науково-методичної ради з питань осв..
30.00 грн.
Геометрія 9 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: А. Г. Мерзляк,  В. Б. Полонський Вид: Гімназія
Збірник є дидактичним матеріалом з предмету Геометрія 9 клас для загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. У першій частині він містить вправи які складаються з 3-х варіантів. У 2-й частині завдання для контрольних робіт з 2-х варіантів. До підручника Ге..
45.00 грн.
Геометрія 9 клас Нова програма Самостійні та контрольні роботи для класів з Поглибленим вивченням Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
Самостійні та контрольні роботи для класів з Поглибленим вивченням Геометрія Нова програма 9 клас.    Перша частина містить самостійні роботи 4 варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. До підручника Геометрія 9 клас Нова програма Поглиблений Авт: Мерзляк А. Полонськ..
45.00 грн.
Геометрія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 9 клас Нова програма Авт: Биченкова А. Вид: Ранок
Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником з геометрії для 9 класу. Зошит відповідає вимогам оновленої програми з Геометрії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю н..
20.00 грн.
Геометрія Контроль результатів навчання 9 клас До підручника Єршової Нова програма Авт: Єршова А. Вид: Ранок
Матеріал посібника поділено на 6 навчальних блоків, які відповідають основним етапам вивчення курсу геометрії у 9-му класі. Збірник робіт для контролю результатів навчання з геометрії для 9 класу призначений для поточного і підсумкового оцінювання та коригування динаміки навчальних ..
30.00 грн.
Геометрія Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень 9 клас Авт: Роганін О. Вид: Підручники і посібники
Матеріали зошита відповідають чинній програмі з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник для контролю навчальних досягнень з геометрії 9 клас самостійні та контрольні роботи. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією Науково..
30.00 грн.
Геометричний тренажер Довідничок-помічничок Нова програма 9 клас Авт: Олійник Л. Вид: Підручники і посібники
Для вчителів математики та учнів 9 класу видання містить весь теоретичний матеріал з геометрії для 9 класу загальноосвітньої школи, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт. ..
30.00 грн.
Довідничок-помічничок Алгебраїчний тренажер Нова програма 9 клас Авт: Олійник Л. Вид: Підручники і посібники
Для учителів і учнів 9 класів загальноосвітньої школи. У довіднику стисло і доступно у вигляді запитань і відповідей подано весь матеріал, який відповідає чинній програмі з математики. Книжка містить також зразки розв’язання задач та вправ для підготовки до самостійних робіт. ..
30.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Нова програма Алгебра 9 клас Авт: Корнієнко Т. Вид: Ранок
У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. Посібник відповідає вимогам Оновленої програми з м..
20.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Алгебра Геометрія 9 клас Нова програма Авт: Буковська О. Вид: Освіта
Зошит для поточного та тематичного оцінювання з алгебри та геометрії для 9-го класу з урахуванням змін у навчальній програмі 2017 року. До будь-якого чинного підручника з алгебри та геометрії для 9 класу за Новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних..
38.00 грн.
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт 9 клас Алгебра Оновлена програма Авт: Істер О. Вид: Генеза
Призначено для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів математики. Зошит містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з курсу алгебри 9-го класу відповідно до чинної навчальної програми для ЗНЗ. Завдання кожної роботи диференцій..
40.00 грн.
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Геометрія Оновлена програма 9 клас Авт: Істер О. Вид: Генеза
Призначено для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів математики. Зошит містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з курсу геометрії 9-го класу відповідно до чинної навчальної програми для ЗНЗ. Завдання кожної роботи диф..
40.00 грн.
Контроль результатов обучения Геометрия 9 класс К учебнику Ершовой Новая программа Авт: А. П. Ершова Изд: Ранок
Учебное пособие предназначено для текущего и итогового оценивания и коррекции динамики учебных достижений учащихся в процессе изучения курса геометрия 9 класс по учебнику Геометрия авторов А. П. Ершовой, В. В. Голобородько, А. Ф. Крижановского и С. В. Ершова. Сборник состоит из трех част..
30.00 грн.
Самостійні та контрольні роботи для класів з Поглибленим вивченням 9 клас Алгебра Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
Самостійні та контрольні роботи Алгебра 9 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням математики складено за Новою програмою. Перша частина містить самостійні роботи - 4 варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. Друга частина ..
45.00 грн.
Самостійні та тематичні контрольні роботи з алгебри та геометрії 9 клас Оновлена програма Авт: О. Істер Вид: Богдан
Містить завдання для проведення тематичного оцінювання з алгебри та геометрії учнів 9-го класу. Тексти завдань складено відповідно до програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і за чинними в Україні підручниками. Призначений для учнів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій,..
40.00 грн.
Сборник задач и контрольных работ Алгебра 9 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд: Гимназия
Сборник задач и контрольных работ представляет собой дидактический материал по Алгебре для 9 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе к учебнику Алгебра 9 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія. Первая ч..
45.00 грн.
Сборник задач и контрольных работ Новая программа Геометрия 9 класс Авт: Мерзляк А. Изд: Гимназия
Сборник задач и контрольных работ представляет собой дидактический материал по Геометрии для 9-го  класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе. К учебнику Геометрия 9 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія...
45.00 грн.
Тест-контроль 9 клас Алгебра Геометрія Оновлена програма Авт: Роганін О. Вид: Весна
Зошит містить завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю учнів на уроках Алгебри і Геометрії у 9 класі за Оновленою програмою. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі зо..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань 9 клас Алгебра Геометрія Оновлена програма Авт: Гальперіна А. Вид: Літера
Тестовий контроль це збірник самостійних і контрольних робіт з алгебри і геометрії для 9 класу. Він складений відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Усі роботи, що ввійшли д..
40.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений Обновленная программа Геометрия 9 класс Авт: Быченкова А. Изд: Ранок
Рабочая тетрадь для контроля учебных достижений соответствует требованиям Обновленной программы по математике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по геометрии. В ней представлены дв..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019