Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Українська мова та література 9 клас Нова програма

Зошити Українська мова та література 9 клас Нова програма

Посібники та зошити для 9 класу з української мови та літератури за Новою програмою до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П., Авраменко О.М. та інших

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт з української літератури 9 клас Нова програма Авт: Авраменко Олександр Вид: Грамота
Зошит для контрольних робіт Українська література укладений за новою програмою з української літератури для 5–9 класів. У посібнику подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі закритого й відкритого типів до програмових тем, що вивчаються у 9 класі. Схвалено ..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 9 клас Нова програма Авт: О. М. Авраменко Вид: Грамота
Робочий зошит для контрольних робіт укладений за Новою програмою з української мови для 5–9 класів. У посібнику подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі закритого й відкритого типів до програмових тем, що вивчаються у 9 класі. Для учнів, учителів, мет..
24.00 грн.
Зошит для контрольного оцінювання з української літератури 9 клас Нова програма Авт: Коваленко Людмила Вид: Оріон
Зошит для контрольного оцінювання з Української літератури за новою програмою для учнів 9 класів. Автори: Л. Т. Коваленко, Н. І. Бернадська Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ..
28.00 грн.
Зошит для контролю знань Українська мова Тестовий контроль 9 клас Нова програма Авт: Муляр Т. Вид: Підручники і посібники
Тестовий контроль призначений для контролю навчальних досягнень з української мови в 9 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української мови в загальноосвітніх навчальних закладах. &nbs..
15.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень 9 клас Українська література Нова програма Авт: Паращич В. Вид: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень для 9 класу за Новою програмою складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, тестові завдання д..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів Українська мова 9 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид: Ранок
Видання призначене для учнів 9 класу шкіл з навчанням українською мовою. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь тести, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для ск..
20.00 грн.
Зошит тренажер з правопису 9 клас Українська мова Нова програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Регулярна робота із цим посібником сприятиме підвищенню орфографічної й пунктуаційної грамотності та в цілому рівня підготовки учнів з української мови. Укладено відповідно до навчальної програми з української мови для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів за новим Державним стандартом ..
25.00 грн.
Перевіряємо набуті компетентності 9 клас Українська мова Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Вид: Освіта
Може бути використаний учителем під час перевірки рівня знань восьмикласників з усіх тем, вивчення яких передбачено чинною програмою з української мови для 9 класу. Посібник з Української мови для учнів 9 класу за Новою програмою складений до підручника Українська мов..
35.00 грн.
Самостійні та контрольні роботи для перевірки знань 9 клас Українська мова та література Оновлена програма Авт: Когут В. Вид: Богдан
Пропонований навчальний посібник з української мови та літератури укладено відповідно до Оновленої програми Міністерства освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить по два варіанти самостійних та контрольних робіт до кожної теми 9 класу, як..
59.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література Оновлена програма 9 клас Авт: В. Тихоша С. Молочко Вид: Весна
Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі - зорієнтуватися у завданнях тестового характеру та набути навичок швидкого їх виконання. Тест-контроль зошит для самостійних і контрольних робіт з Української мови ..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань 9 клас Українська мова та література Оновлена програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Українська мова та література 9 клас тестовий контроль знань за оновленою програмою. Посібник укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із з..
40.00 грн.
Українська мова 9 клас Зошит з розвитку мовлення до підручника О. Глазової Оновлена програма Авт: Шабельник Т. Вид: Ранок
Виконуючи завдання ви навчитеся висловлювати свою думку, логічно, послідовно та гармонійно правильно. Посібник до підручника Українська мова 9 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид: Ранок. Зошит з розвитку мовлення допоможе у формуванні красивого і правильного мовлення. ..
15.00 грн.
Українська мова 9 клас Робочий зошит Оновлена програма Авт: Ткачук Т. Вид: Богдан
Робочий зошит містить різноманітні вправи та завдання, які охоплюють матеріал для 9-го класу з Українська мова Оновленоа програма Міністерства освіти і науки України. Учитель може використовувати зошит для колективної та індивідуальної роботи з учнями. Завдання ма..
49.00 грн.
Українська мова 9 клас Тексти і тести Робочий зошит з інтерактивними додатками Оновлена програма Авт: Рудь О. Вид: Літера
Робочий зошит включає в себе різноманітні тексти й завдання для комплексного аналізу, що побудовані відповідно до принципів міжнародного дослідження PISA, а також грунтуються на європейському досвіді формування функціональнної грамотності. Посібник призначений для розвитку навичок грамотного ..
70.00 грн.
Українська мова Зошит для контрольних робіт 9 клас Нова програма Авт: Заболотний О. Вид: Генеза
Посібник Українська мова 9 клас, призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 9 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір. Тестові завдання зроблено з урахуванням моделі ..
30.00 грн.
Українська мова Зошит для тематичного контролю 9 клас Нова програма Авт: О. Данилевська Вид: Оріон
Зошит для тематичного контролю Українська мова 9 клас за Новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
35.00 грн.
Українська мова та література Зошит для поточного та тематичного оцінювання 9 клас Нова програма Авт: Єременко О. Вид: Освіта
Мета посібника допомогти вчителеві провести всі тематичні роботи протягом року, а й під час вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого матеріалу. Зошит для поточного та тематичного оцінюваннязнань з української мови та літератури для 5–11 клас..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019