Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Хімія 9 клас Нова програма

Зошити Хімія 9 клас Нова програма

Посібники та збірники задач з Хімії для 9 класу за Новою програмою до підручника Лашевська Г.А., Ярошенко О.Г. та інших, Зошити для лабораторних робіт

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контролю знань Хімія Тестовий контроль 9 клас Нова програма Авт: Березан О. Вид: Підручники і посібники
Хімія 9 клас зошит для контролю знань. Посібник містить 19 самостійних робіт у 2 варіантах з усіх розділів шкільного курсу хімії 9 класу, складених у вигляді тестів різного рівня складності, а також 4 контрольні роботи у 4 варіантах.   Для учнів 9 класу та вчителів хімії. ..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт 9 клас Хімія Нова програма Авт: Григорович О. Вид: Ранок
У посібнику наведено класичний варіант проведення робіт. Зошит містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У додатку розміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді п..
17.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Хімія Нова програма 9 клас Авт: Василенко С. Вид: Освіта
Зошит з Хімії для учнів 9 класів, поточне та тематичне оцінювання з урахуванням змін у навчальній програмі 2017 року. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
35.00 грн.
Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень 9 клас Хімія Оновлена програма Авт: Лашевська Г. Вид: Генеза
Зошит з інструкціями до лабораторних і домашніх дослідів зберігається в учнів, вкладка з інструкціями до практичних робіт вчителя хімії. У зошиті Хімія 9 клас наведено інструкції до п'ятьох практичних робіт, чотирнадцяти лабораторних дослідів і трьох домашніх хімічних експериментів..
30.00 грн.
Тест-контроль 9 клас Оновлена програма Хімія Авт: Титаренко Н. Вид: Весна
Невід'ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Тест-контроль містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Видання допоможе вчителеві здійснити..
40.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся Новая программа Химия 9 класс Авт: Григорович А. Изд: Ранок
Пособие Химия 9 класс Новая программа предназначено для проверки знаний учащихся 9 класса по химии. Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Пособие содержит различные формы контроля: зачетные тематически..
25.00 грн.
Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ 9 класс Химия Обновленная программа Авт: Григорович А. Изд: Ранок
Содержит алгоритмы выполнения лабораторных опытов и практических работ, предусмотренных программой. Тетрадь соответствует программе по химии 9 класс Обновленная программа для общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. В тетради приведен классически..
18.00 грн.
Хімія 9 клас Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Оновлена програма Авт: Дячук Л. Вид: Богдан
У зошиті наведені детальні інструкції здійснення хімічного експерименту. Робочий зошит містить 14 лабораторних дослідів і 5 практичних робіт, які передбачені чинною навчальною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. Для вчителів хімії та учнів 9 класів. Схвал..
24.00 грн.
Хімія 9 клас Нова програма Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Авт: Гога С. Вид: ПЕТ
Хімія 9 клас зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт укладено відповідно до чинної навчальної програми з хімії, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цого зошита не тільки допомогти вчителеві провести всі тематичні роботи протягом року, але й у ході вивченн..
15.00 грн.
Хімія 9 клас Оновлена програма Зошит для лабораторних дослідів, практичних робіт, домашніх експериментів Авт: Титаренко Н. Вид: Весна
У зошиті з Хімії для 9 класу за Оновленою програмою представлені лабораторні досліди, практичні роботи, домашні експерименти, навчальні проекти. До будь-якого чинного підручника з Хімії для 9 класу за Новою програмою. Вони сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курс..
18.00 грн.
Хімія 9 клас Робочий зошит Нова програма Авт: Ярошенко О. Вид: Оріон
Робочий зошит Хімія для учнів 9 класу Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах за Новою програмою. ..
40.00 грн.
Хімія Зошит для контролю навчальних досягнень 9 клас Нова програма Авт: Григорович О. Вид: Ранок
Посібник укладений відповідно до чинної програми. Пропонований зошит для контролю навчальних досягнень призначений для перевірки знань учнів 9 класу з хімії. Містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також тестові й самостійні роботи та бліцконтролі дл..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019