Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 1 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 1 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою до підручника Карп'юк О., Несвіт А. М., Калініної Л.В. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Workbook 1 клас За новою програмою Робочий зошит з англійської мови Alla Nesvit We Learn English Несвіт А.М. Вид-во: Генеза
Пропоноване навчальне видання є складовою НМК Англійська мова. 1 клас автора Несвіт А.М., підготовленого за новою програмою з англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах. Робочий зошит містить вправи з розвитку орфографічних умінь учнів та цікаві завдання, призначені для опра..
25.00 грн.
Англійська мова 1 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Карп’юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу першо..
25.00 грн.
Зошит для письма з англійської мови 1 клас Прописні літери До підручника О.Д. Карп’юк Нова програма Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит English 1. Handwriting Book укладено відповідно до чинної програми МОНМС України та підручника для 1-го класу Карп’юк О. Д. Англійська мова: Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням прописних літер. Він допоможе ..
15.00 грн.
Зошит для письма з англійської мови для 1-го класу Друковані літери До підручника О. Д. Карп’юк Авт: Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит English 1. Handwriting Book укладено відповідно до чинної програми МОНМС України та підручника для 1-го класу Карп’юк О. Д. Англійська мова: Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням друкованих літер. Він допоможе..
15.00 грн.
Зошит-шаблон для письма з англійської мови 1 клас Нова програма Друковані літери До підручника О.Д. Карп’юк Авт: Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит-шаблон English 1. Handwriting Book укладено відповідно до чинної програми МОНМС України та підручника для 1-го класу Карп’юк О. Д. Англійська мова: Підручник для 1 класузагальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням друкованих літер. Він допомож..
15.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова English 1 Workbook Для шкіл з поглибленим вивченням До підручника Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич Вид-во: ЦНМЛ
Робочий зошит є складовою частиною Навчально-методичного комплекту Англійська мова для 1 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Завдання зошита призн..
15.00 грн.
Робочий зошит Анлійська мова 1 клас English Workbook З поглибленим вивченням Нова програма Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 1 клас English Student's Book З поглибленим вивченням англійської мови Авт: Ростоцька М.Є. Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон, який створено на основі авторської Концепції креативного іншомовного навч..
35.00 грн. 32.00 грн.
English на відмінно 1 клас Нова програма Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Видання містить тексти за всіма темами, що вивчаються в 1 класі та передбачені чинною шкільною програмою. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного та діалогічного мовлення. У кінці книги містяться тести з ключами, що допоможуть перевірити рівень знань дитини з гр..
19.00 грн.
My first copy-book Прописи Англійська мова До підручника Карп'юк О. Нова програма Авт: Зінов`єва Л.О. Вид-во: Торсінг
До підручника Англійська мова English pupil's book 1 клас Нова програма З відеододатком Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон Прописи призначені для першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та р..
16.00 грн.
My first copy-book Прописи Англійська мова До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Моліна О.О. Вид-во: Торсінг
Прописи укладені на базі нового підручника Англійська мова. 1клас. English. Несвіт А. М. Вид-во: Генеза. Прописи призначені для першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та рукописних літер..
16.00 грн.
My first copy-book Прописи Англійська мова Універсальні Нова програма Авт: Зінов`єва Л.О. Вид-во: Торсінг
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер англійського алфавіту. До підручника Англійська мова English pupil's book 1 клас Нова програма З відеодо..
18.00 грн.
Англійські прописи 1 клас До підручника Карп'юк О. Прописний та друкований шрифт Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропоновані прописи До підручника Англійська мова English pupil's book 1 клас Нова програма З відеододатком Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання прописних та друкованих букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені з..
25.00 грн.
Англійські прописи 1 клас До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи, укладені на базі нового підручника Англійська мова 1 клас English Несвіт А. М. Вид-во: Генеза допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання друкованих букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні образи букв ..
15.00 грн.
Англійські прописи Magic English ДРУКОВАНІ ЛІТЕРИ До підручника О. Карп'юк Авт: В. Федієнко, Н. Тучіна Вид-во: Школа
Прописи, укладені до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон, допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання прописних букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні образи бук..
18.00 грн.
Англійські прописи Magic English ПРОПИСНІ ЛІТЕРИ До підручника О. Карп'юк English 1 клас Нова програма Авт: В. Федієнко Н. Тучіна Вид-во: Школа
Прописи, укладені за алфавітом, допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання друкованих букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні образи букв та зроблять заняття цікавішими. Прописи адресовано всім, хто бажає навчит..
18.00 грн.
Англійська мова 1 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп'юк О. Авт: Замороз Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей першоклас..
25.00 грн.
Англійська мова 1 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Андрієнко А. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 2-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 1 клас English Несвіт А. М. Вид-во: Генеза. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей першокласників, сприятимуть вироб..
25.00 грн.
Англійська мова 1 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 1 клас Авт: Несвіт А. М. Вид-во: Генеза. Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу першокласників, ..
25.00 грн.
Англійська мова 1 клас Робочий зошит До підручника Карп юк О. Нова програма Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Зошит укладено до підручника Англійська мова English pupil's book 1 клас Нова програма З відеододатком Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призн..
16.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит з прописами 1 клас до підручника Карп'юк Нова програма Авт: Мясоєдова С.В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк Англійська мова 1 клас, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів перших класів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови. ..
28.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит з прописами до підручника А. М. Несвіт 1 клас Нова програма. О. М. Павліченко. Вид-во: Ранок
Англійська мова. Робочий зошит з прописами до підручника А. М. Несвіт 1 клас Нова програма. Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу. ..
28.00 грн.
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 1 клас + CD Авт: Іванова Ю. Whalen J. Вид-во: New Time
Англійський супертренажер Слова з аудіюванням 1 клас + CD допоможе учням вивчити англійські слова за шкільною програмою 1 класу. Кожний урок тренажера починається коротким введенням слів під веселу ритмічну музику. До книги додається CD у форматі mp3. Тренажер містить 91 ігрове завдання. Завдяки ..
47.00 грн.
Английский супертренажер Слова с аудированием 1 класс + CD Авт: Иванова Ю. Whalen J. Изд-во: New Time
Английский супертренажер Слова с аудированием 1 класс + CD поможет ученикам выучить английские слова по школьной программе 1 класса. Каждый урок тренажера начинается коротким введением слов под веселую ритмичную музыку. К книге прилагается CD в формате mp3. Тренажер содержит 91 игровое задание. Б..
47.00 грн.
Зошит для письма з англійської мови 1 клас До підручника Несвіт А.М. Прописні літери Нова програма Авт: Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит English 1. Handwriting Book укладено відповідно до чинної програми МОНмолодьспорт України та підручника для 1-го класу Несвіт А. М. Англійська мова: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням прописних літер. Він д..
15.00 грн.
Зошит-шаблон Англійська мова для початкової школи Оновлена програма Авт: Матвієнко Т. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з Англійської мови за Оновленою програмою 2016 року призначений для першого року навчання у загальноосвітніх навчальних закладах за будь-яким чинним підручником. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, слів він містить різноманітні завдання, які с..
25.00 грн.
Зошит-шаблон для письма з англійської мови 1 клас Нова програма Прописні літери До підручника О.Д. Карп’юк Авт: Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит-шаблон English 1. Handwriting Book укладено відповідно до чинної програми МОНМС України та підручника для 1-го класу Карп’юк О. Д. Англійська мова: Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням прописних літер. Він до..
15.00 грн.
Каліграфія для першокласників Прописи з англійської мови Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Дані прописи допоможуть усім бажаючим навчитися правильно писати друковані та рукописні букви англійського алфавіту та з’єднувати їх у слова. Крім графічних завдань, зошит містить лексичні завдання на закріплення вивчених літер. Книга призначена для батьків першокласників та вчителів молодших кла..
17.00 грн.
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 2 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 2 - це посібник для вивчення англійської граматики та лексики, призначений для дітей молодшого шкільного віку. Видання не тільки пропонує в розважальній формі вивчення граматики та нових слів, але й допомагає розвинути навички правильної вимови, п..
167.00 грн.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 1 клас English Tasks Авт: Миргород Н. Вид: Торсінг
Робочий зошит містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, передбаченний програмою МОН України для третього року навчання. Цей посібник призначено першокласникам та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови, а також бажа..
16.50 грн.
Прописи Enjoy English Нова програма Авт: Куварзіна М. Вид-во: Ранок
Прописи допоможуть молодшим школярам навчитися писати і друковані, й прописні літери англійського алфавіту, засвоїти необхідну базову лексику, а також тренуватися правильно вимовляти іншомовні звуки за допомогою супровідних скоромовок. Посібник містить велику кількість ігрових завдань, спрямовани..
30.00 грн.
Прописи Enjoy English Новая программа Авт: Куварзина М. Изд-во: Ранок
Прописи помогут младшим школьникам научиться писать как печатные, так и прописные буквы английского алфавита, освоить необходимую базовую лексику, а также потренироваться правильно произносить звуки иностранного языка с помощью приведенных в издании скороговорок. Пособие содержит большое количест..
30.00 грн.
Прописи Англійська абетка The ABC 1 клас Нова програма Калініна Л.В. Самойлюкевич І.В. Вид-во: ЦНМЛ
Видання сприяє формуванню графічних навичок учнів у процесі оволодіння англійською мовою. Вправи та ігрові завдання допомжуть засвоїти літери та слова в комунікативних ситуаціях. До підручника Англійська мова 1 клас Авт: Калініна Л.В. Самойлюкевич І.В. Вид-во: ЦНМЛ Схвалено для викор..
11.00 грн.
Репетитор Англійська мова 1-2 класи Букви та звуки Навички читання Авт: Петрук А Вид: Торсінг
Посібник Букви та звуки Навички читання Англійська мова 1-2 класи містить інформацію з основних правил англійської фонетичної системи, що вивчаються в початковій школі. Матеріал викладено у доступній формі. Він містить картки з фонетичними звуками: їхнє використання стане у пригоді під час оволод..
26.00 грн.
Репетитор письмо Прописні англійські літери Авт: Топчий А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для самостійної роботи учнів першого-другого року навчання. З допомогою даного навчального посібника учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання прописних літер англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні зображення ..
20.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас Get Set Go 1 Workbook Авт: Cathy Lawday Вид-во: Oxford
Робочий зошит до підручника Англійська мова 1 клас Get Set Go 1 Pupil's Book Авт: Cathy Lawday Вид-во: Oxford. Зошит містить практичні вправи, що доповнюють завдання з підручника, а також забезпечує практикою читання і письма. До його складу також увійшли дев'ять додаткових розділів для перевірки..
144.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 1 клас Нова програма З відеододатком Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Робочий зошит є складовою вступного курсу з англійської мови для початкової школи, який пропонує матеріал для урізноман..
27.00 грн. 25.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Workbook with CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Різнокольоровий робочий зошит Smart Junior 2 Workbook with CD до підручника Англійська мова 1 клас Поглиблений Smart Junior 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications робить процес самостійної роботи учня більш яскравим та цікавим. Зошит пропонує велику кількість вправ для закріп..
132.00 грн.
Робочий зошит з прописами Англійська мова 1 клас Start Up Нова програма Авт: Доценко І. Євчук О. Вид-во: Ранок
Зошит з Англійської мови для 1 класу за Новою програмою, укладений до підручника Англійська мова 1 клас Start Up Авт: І. Доценко О. Євчук Вид-во: Ранок, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учн..
25.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 1 клас Граємо зі словами Авт: Гудзенко О. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 1 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 1 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 1 клас Починаємо знайомитися з граматикою Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 1 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 1 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Тренажер з англійської мови 1 клас Нова програма Авт: Вакуленко Н. Вид-во: УЛА
Тренажер з англійської мови для 1 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички ..
27.00 грн.
Тренажер з англійської мови Reading 1 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання англійською мовою для 1 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити зн..
27.00 грн.
Тренажер-розмальовка Англійська мова Оновлена програма 1 класу Авт: Г. Зарецька Вид: АССА
Завдання тренажера направлені на активізацію зорової пам’яті та формування навичок роботи олівцем. Сучасне навчання методом гри та ціла колекція веселих малюнків для першокласників. Тренажер спонукає дитину до усвідомленого закріплення теоретичної бази і пошуків правильної відповіді. Результа..
17.00 грн.
Читайлик з англійської мови 1-2 класи Оновлена програма Авт: Гусева В. Вид: Ранок
Посібник може використовуватися в початкових класах під час вивчення англійського алфавіту і з метою формування навичок читання англійською мовою як допоміжний дидактичний матеріал до чинних підручників для 1-х, 2-х класів загальноосвітніх шкіл. Містить авторські римування, вірші та казки, п..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019