Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Логіка 1 клас. Нова програма.

Логіка 1 клас. Нова програма.

Категорія містить зошити та посібники з логіки до підручника Митник О.Я. та інших.

 

1 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з логіки Логічний калейдоскоп 1 клас Нова програма До підручника Митник О. Авт: Митник О.Я. Інгатьєва С. Карпенко Т. Вид-во: Мандрівець
Матеріал зошита укладено відповідно до навчального посібника Логічний калейдоскоп. 1клас Авторів: Митник О.Я. Інгатьєва С. Карпенко Т. Мета пропонованих завдань - сприяти розвитку мислення та мовлення учнів. Вони скеровані на підготовку першокласників до вивчення з 2-го класу курсу ..
27.00 грн.
Логіка 1 клас Зошит для додаткових завдань Нова програма Авт: Митник О.Я. Сухарева Л.С. Вид-во: Ранок
Від автора програми з Логіки О. Я. Митника. Зошит призначений для розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, просторової уяви першокласників. Посібник містить 120 різноманітних завдань із логічним навантаженням: математичні задачі, вправи до уроків навчання грамоти, природозна..
22.00 грн.
Логіка Початкова школа Нова програма Збірник задач Горішки для розуму Авт: Володарська М. Вид-во: Торсінг
Збірник завдань з логіки призначений для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку. Матеріал підібраний згідно програмі Логіка Програма курсу для 2-4-х класів загальноосвітньої школи Митник О.Я. Посібник містить завдання, задачі, вправи та ігри спрямовані на формування таких розу..
44.00 грн.
Логика 1 класс Тетрадь для дополнительных заданий Новая программа Авт: Митник А.Я. Сухарева Л.С. Изд-во: Ранок
Соответствует программе А. Я. Митника. В тетради представлена система заданий с логической нагрузкой к определенным темам действующей государственной программы по математике, обучению грамоте и природоведению. Задачи направлены на развитие у первоклассников понятийного, дивергентного и логиче..
22.00 грн.
Логика Начальная школа Новая программа Сборник задач Орешки для ума Авт: Володарская М. Изд-во: Торсінг
Сборник заданий по логике предназначен для развития логического мышления детей младшего школьного возраста. Пособие содержит задания, задачи, упражнения и игры направлены на формирование таких мыслительных процессов, как выделение существенных признаков, нахождение закономерностей, классификация ..
21.00 грн.
Нова школа Я граю і розвиваю логіку 1 клас Авт: Чала О. Вид: Торсінг
Книга навчить дитину вмінню мислити, не допускаючи протиріч у свої міркування, викривати логічні помилки. В книзі зібрані різноманітні за складністю і тематикою логічні завдання, які допоможуть дитині розвинути вміння логічно мислити. Нова школа Я граю і розвиваю логіку 1 клас. ..
32.00 грн.
Нова школа Я граю і розвиваю увагу 1 клас Авт: Чала О. Вид: Торсінг
Я граю і розвиваю увагу Нова школа 1 клас. Книга містить цікаві, різноманітні за тематикою і ігровою подачею завдання, які допоможуть дитині поліпшити довільну і мимовільну увагу. Кожна сторінка це крок до формування стійкої уваги та радості від успіхів у навчанні. ..
32.00 грн.
Робочий зошит із мнемотехніки Секрети пам'яті 1 клас Нова програма Авт: Парнивода Т. Вид-во: Мандрівець
Пропонований зошит із друкованою основою створено відповідно до програми курсу за вибором Секрети пам'яті для учнів 1 класу. Зошит містить завдання для 36 уроків. Нестандартні завдання зошита допоможуть дітям в ігровій формі легко та швидко засвоїти числову й текстову інформацію, визначення понят..
33.00 грн.
Робочий зошит Цікава логіка 1 клас Авт: Нестеренко О. Вид-во: Основа
Вправи, представлені в робочому зошиті Цікава логіка для учнів 1 класу, забезпечують комплексний розвиток основних розумових операцій: порівнювати, класифікувати, давати означення, будувати висновки, виділяти закономірності, міркувати, розвивають спостережливість, уяву; сприяють розвитку сенсорно..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019