Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Німецька мова 1 клас. Нова програма.

Німецька мова 1 клас. Нова програма.

Категорія містить зошити та посібники з німецької мови до підручника Сотникова С. І., Паршикова О. О. та інших.

1 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Робочий зошит з німецької мови 1 клас Нова програма Авт: Бориско Н.Ф, Горбач Л.В, Мельничук Г.М, Паршикова О.О, Савченко Л.П, Сидоренко М.М. Вид-во: Грамота
Робочий зошит з німецької мови 1 клас До підручника Німецька мова. 1 клас. Паршикова О. О., Мельничук Г. М., Савченко Л. П., Сидоренко М. М., Горбач Л. В. Вид-во: Грамота Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового н..
25.00 грн.
Зошит для письма Німецька мова 1 клас До підручника Паршикової О. Нова програма Deutsch Schreibschrift Прописні літери Грицюк І. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит Deutsch 1. Schreibschrift укладено відповідно до чинної програми МОНмолодьспорт України та підручника для 1-го класу Паршикова О.О. та ін. Німецька мова : Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник розроблено з використанням прописних літер. Він ..
15.00 грн.
Каліграфія для першокласників Прописи з німецької мови Авт: Літкевич Л. Вид-во: УЛА
Дані прописи допоможуть усім бажаючим навчитися правильно писати друковані та рукописні букви німецького алфавіту та з’єднувати їх у слова. Крім графічних завдань, зошит містить лексичні завдання на закріплення вивчених літер. Книга призначена для батьків першокласників та вчителів молодших класі..
17.00 грн.
Німецька мова прописи 1 клас Нова програма До підручника Паршикової О. Авт: Матієв Р. Вид-во: Богдан
У виданні подано зразки написання великих та малих літер німецької абетки та показано послідовність їх накреслення. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей першокласників, сприятимуть виробленню навичок письма, кращому засвоєнню графічної структури літер, допо..
14.00 грн.
Робочий зошит з прописами Німецька мова 1 клас Нова програма До підручника Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С.І. Гоголєва Г.В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова. 1 клас, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів перших класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької ..
35.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 1 клас Нова програма До підручника Паршикової О. Авт: Грицюк І. Вид-во: Підручники та Посібники
Робочий зошит з німецької мови укладено відповідно до чинної програми МОН України та підручника для 1-го класу Паршикова О. О. та ін. Німецька мова : підручник для 1 класу загальноосвітноосвітніх навчальних закладів. Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню с..
23.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019