Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Образотворче мистецтво 1 клас. Нова програма.

Образотворче мистецтво 1 клас. Нова програма.

Категорія містить зошити та посібники з образотворчого мистецтва до підручника Трач С. К., Резніченко М. І., Калініченко О. В., Сергієнко В. В. та інших.

1 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом із шаблонами з образотворчого мистецтва. 1 клас. Учуся малювати. Нова програма. Л. В. Климова, І. В. Ланіна. Вид-во: Ранок.
Альбом, створений відповідно до нової (2011 р.) програми, призначений допомогти в розвитку художньо-творчих здібностей учнів. Матеріал посібника повністю відповідає чинній програмі. Альбом містить творчі вправи і завдання, що дозволяють розвивати й закріпляти практичні вміння молодших шко..
32.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма Авт: С.К. Трач Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 1 класі за підручником С.К. Трач, М.І. Резніченка відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Запропонований матеріал допоможе розвитку художніх здібностей, тво..
37.00 грн.
Изобразительное искусство Рабочая тетрадь-альбом 1 класс Новая программа 1 часть Авт: Е. Калиниченко В. Калиниченко В. Сергиенко Изд-во: Освита
Составляющая НМК для 1 класса Изобразительное искусство. Тетрадь составлена в соответствии с учебником. Вмещает задачи, указанные в учебнике со страницами, на которых предусмотрены варианты их выполнения. На тренировочных страницах есть элементы подсказок. Рабочие тетради также содержат стра..
15.00 грн.
Изобразительное искусство Рабочая тетрадь-альбом 1 класс Новая программа 2 часть Авт: Е. Калиниченко В. Калиниченко В. Сергиенко Изд-во: Освита
Работа с тщательно продуманным и оригинально оформленным тетрадью-альбомом способствует развитию заинтересованности, созданию ситуации успеха для каждого, помогает учащимся получить удовольствие от собственной художественного творчества. К учебнику Изобразительное искусство. 1 класс. Калиниче..
15.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 1 клас Нова програма До підручника Калініченко О.В. Авт: Демчак С. Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до нової програми МОНМС України (Р. Шмагало та ін. Образотворче мистецтво. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних художньо-тв..
35.00 грн.
Робочий зошит-альбом з образотворчого мистецтва 1 клас Нова програма Авт: Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Зміст уроків пропонованого посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти і чинній програмі з образотворчого мистецтва для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зошит містить практичний матеріал, що урізноманітнює процес навчання, унаочнює етапи виконання завдань за підручник..
32.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма Авт: Дятленко О. Вид-во: Літера
В альбомі-посібнику з Образотворчого мистецтва для 1 класу за Новою програмою стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями елементарних основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. До будь-якого чинного підручника Образотворче мистецтво 1 клас Нова прогр..
40.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма До підручника С.К. Трач Авт: Шевченко Н. Вид-во: Посібники і підручники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України та підручника С. К. Трач, М. І. Резніченко Образотворче мистецтво. 1 клас Для учнів 1 класу,..
35.00 грн.
Зошит-альбом Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма Авт: Калініченко О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит-альбом укладений відповідно до підручника Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма Авт: О. Калініченко В. Сергієнко Вид-во: Освіта. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачені варіанти його виконання. На тренувальних сторінках є елементи підказ..
37.00 грн.
Изобразительное искусство Рабочая тетрадь-альбом 1 класс В 2-ух частях Новая программа Авт: Е. Калиниченко В. Калиниченко В. Сергиенко Изд-во: Освита
Составляющая НМК для 1 класса Изобразительное искусство. Тетрадь составлена в соответствии с учебником. Вмещает задачи, указанные в учебнике со страницами, на которых предусмотрены варианты их выполнения. На тренировочных страницах есть элементы подсказок. Рабочие тетради также содержат стра..
30.00 грн.
Образотворче мистецтво альбом 1 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Шевченко Н.Т. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 1-му класі за підручником Образотворче мистецтво. 1 клас Автори: О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко, структура посібника відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного станда..
37.00 грн.
Образотворче мистецтво Зошит для 1 класу Нова програма Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Образотворче мистецтво 1 клас Нова програма. Невеликі за обсягом тексти та ілюстративний матеріал допоможуть школярам зрозуміти методику та послідовність виконання завдань навіт..
30.00 грн.
Образотворче мистецтво Робочий Альбом-зошит для 1 класу Нова програма Автор: Федун С.І. Вид-во: Мандрівець
Робочий альбом-зошит створено відповідно до чинної програми Образотворче мистецтво. 1-4 класи В альбомі-зошиті представлено зображення поетапного виконання практичних навчальних робіт, що сприятиме формуванню в молодших школярів навичок самостійної художньої діяльності. Для учнів 1 к..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019