Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Позакласне читання 1 клас нова програма

Позакласне читання 1 клас нова програма

Категорія містить посібники для позакласного читання в 1 класі за новою програмою.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Золотий віночок Хрестоматія 1 клас Нова програма Авт: Агаркова І. Вид-во: Ранок
У хрестоматії для 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок, вчить бут..
49.00 грн.
Волшебный звоночек Хрестоматия 1 класс Новая программа Авт: Трунова В. Изд-во: Освіта
В учебном пособии по Внеклассному чтению для 1 класса по Новой программе для первоклассников и их учителей, родителей подобраны тексты художественной литературы разных народов и разных жанров: сказки, рассказы, стихотворения, пословицы, поговорки, загадки. Книга поможет учителю проводить уроки с ..
30.00 грн.
Золотой веночек Хрестоматия 1 класс Обновленная программа Авт: Попова Н. Изд-во: Ранок
В хрестоматии для дополнительного чтения Золотой веночек для 1 класса по Обновленной программе 2016 года содержатся произведения известных писателей и поэтов, образцы устного народного творчества, с которыми будет интересно ознакомиться ребенку. Книга способствует расширению мировоззрения школьни..
49.00 грн.
Навчальний комплект Читаю Сам 1 клас Авт: Мартиненко В. Вид: АВДІ
Комплект Читаю Сам призначений для уроків позакласного читання в 1 класі 4-річної початкової школи, а також для читання в колі сім’ї.   Комплект розроблено відповідно до вимог навчальної програми для 1 класу і покликаний формувати у 6-річних першокласників початкові уміння самостійно..
80.00 грн.
Пізнавальне читання 1 клас Навчальний посібник Нова програма Авт: Беденко М. Вид-во: Богдан
Запропонований посібник містить цікаві тексти, які сприятимуть виробленню навички читання, та запитання у вигляді тестів, які допоможуть учителеві з’ясувати, чи зрозуміли учні зміст прочитаного. Для вчителів початкових класів, першокласників та їх батьків. ..
32.00 грн.
Подарунок Першокласнику. 1 клас нова програма. Автор: Сапун Г.М. Вид-во: Підручники і посібники.
Пропонований посібник містить основні відомості з навчання грамоти, математики, природознавства, основ здоров я, іноземних мов для учнів першого класу. У цікавій та ігровій формі подано вірші про літери й цифри, послідовність їх написання, наведено ілюстрації до казок, зразки схематичних позначен..
55.00 грн.
Почитаймо разом 1 клас Книга для додаткового читання за творами В.О. Сухомлинського Вид-во: Весна
Посібник містить твори видатного педагога сучасності В. О. Сухомлинського та завдання до них. Він може бути використаний на уроках позакласного читання, розвитку зв‘язного мовлення, в позаурочний час та для роботи в Центрах читання вчителями, які працюють за особистісно оріентованою..
12.00 грн.
Техніка читання Читаємо швидко по складах 1 клас Я відмінник Авт: Таровита І. Вид: УЛА
Видання Читаємо швидко по складах 1 клас допоможе дитині розвинути мовний апарат, позбавитися розповсюджених проблем при читанні: недочитування кінцівок слів, неуважність, невиразне читання. Дитина потренується вимовляти різні поєднання звуків, умітиме бачити помилки в тексті, звикне уважно читат..
22.00 грн.
Універсальна Читаночка 1 клас Авт: Дудіна Т. Вид: Майстер-клас
Яскраво ілюстрований посібник для 1 класу містить оригінальні, цікаві та доступні для читачів-початківців тексти й завдання до них. Може використовуватися не тільки безпосередньо на уроках читання, але й як цікавий додатковий матеріал при вивченні провідних навчальних предметів, передбачених прог..
54.00 грн.
Хрестоматия Читаем в классе и дома 1 класс Обновленная программа Авт: Джежелей О. Изд-во: Ранок
Хрестоматия для внеклассного чтения Читаем в классе и дома для 1 класса составлена по Обновленной программе 2016 года. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учётом возмо..
32.00 грн.
Чарівна читалочка 1 клас Книга для додаткового читання Нова програма Авт: Жук Г.О. Вид-во: Весна
Посібник Чарівна читалочка. Книга для додаткового читання. 1 клас цілком відповідає вимогам нової Програми для середньої загальноосвітньої школи 1—4 класи Міністерства освіти і науки України. Книга складається з п‘яти тематичних розділів, кожен із яких поділено на окремі блоки. Мате..
20.00 грн.
Читай Міркуй Аналізуй Тексти та завдання для розвитку критичного мислення 1 клас Авт: Беденко М. Вид-во: Ранок
Посібник Читай Міркуй Аналізуй для учнів 1 класу містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий ..
30.00 грн.
Читай Размышляй Анализируй Тексты для развития критического мышления 1 класс Авт: Беденко М. Изд-во: Ранок
Пособие Читай Размышляй Анализируй для учеников 1 класса содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказыв..
35.00 грн.
Читанка Перші кроки 1 клас Позакласне читання Нова програма Авт: В.О. Науменко І.Г. Сухопара Вид-во: Літера
ЧИТАНКА. Перші кроки 1 клас. НОВА ПРОГРАМА Книга для позакласного читання в 1 класі. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Міністерства освіти і науки, молоді та спор..
50.00 грн.
Читаночка Робота з дитячою книжкою 1 клас Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник Читаночка призначений для уроків роботи з дитячою книжкою в 1 класі. До нього увійшли твори усної народної творчості, українських класичних і сучасних авторів, зарубіжних письменників. Матеріал розташовано за принципом від простого до складного. На початку кожного розділу наведені поясне..
27.00 грн.
Читацький щоденник 1 клас. Нова програма. М. Наумчук, В. Наумчук. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник допоможе дитині удосконалювати навички читання творів, глибше розуміти зміст прочитаних творів, а вчителям і батькам — здійснювати контроль за процесом читання. Для учнів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
14.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019