Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Природознавство 1 клас. Нова програма.

Природознавство 1 клас. Нова програма.

Категорія містить зошити та посібники з природознавства до підручника Грущинська І. В., Гільберг Т. Г. та інших.

1 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит друга природи 1 клас За новою програмою Авт: Ірина Грущинська Вид-во: Освіта
Складова НМК для 1 класу Природознавство. Завдяки різноманітним і оригінальним завданням, поданим відповідно до кожного уроку, учні зможуть закріпити основи природознавчих знань, передбачених програмою 1 класу. У зошиті передбачено виконання візуальних тестових завдань, що допомагає пере..
18.00 грн.
Зошит з природознавства 1 клас Оновлена програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза
Зошит з Природознавства для учнів 1 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза призначений для узагальнення і закріплення знань з природознавства, формування практичних умінь і навичок, розвитку пізнавальних інт..
20.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 1 класс К учебнику И. В. Грущинской Обновленная программа Н. В. Диптан А. А. Назаренко Изд: Ранок
Рабочая тетрадь составлена в соответствии с действующей программой с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948 одобрена для использования в общеобразовательных учебных заведениях. По Природоведению и учебником Природоведение 1 класс ..
22.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас До підручника Грущинської І.В. Нова програма Мечник Л. Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений відповідно до нової навчальної програми з предмета Природознавство та підручника Грущинської І. В. Природознавство 1 клас. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Для учні..
21.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений відповідно до нової навчальної програми з предмета Природознавство, укладеної за Державним стандартом 2011 року, та підручника Гільберг Т. Г. Природознавство 1 клас. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання ..
21.00 грн.
Тетрадь друга природы 1класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита
Составляющая НМК для 1 класса Природоведение. Благодаря разнообразным и оригинальным заданиям, представленным соответственно к каждому уроку, ученики смогут закрепить основы природоведческих знаний, предусмотренных программой 1 класса. В тетради предусмотрено выполнение визуальных тестов..
18.00 грн.
Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника Природознавство Автор І.В. Грущинська. Альбом укладений на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 1 класі. За задумом автора в альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти..
30.00 грн.
Атлас із контурними картами і завданнями Природознавство 1–2 класи Оновлена програма Вид: Ранок
Матеріал атласа збагатить уявлення учнів початкових класів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті. Атлас призначений для учнів 1-2 класів загальноосвітніх навчальних закладів і ..
20.00 грн.
Атлас Природознавство 1 та 2 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Природознавства з контурними картами для 1 та 2 класу за Новою програмою видавництва Картографія до будь-якого чинного підручника з Природознавства 1 та 2 класу за Новою програмою.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та мет..
15.00 грн.
Атлас Природознавство з контурними картами 1-2 клас Нова програма Вид: Оріон
Зміст: Природні тіла, обертання землі, тварини, рослини, явища природи, сонячна система, дослідження за картою. Відповідає санітарному законодавству. Посібник розрахован на учнів 1 та 2 класів, створений за Новою програмою видавництва Оріон до будь-якого чинного підруч..
18.00 грн.
Бліц-контроль з природознавства Картки для поурочного письмового опитування 1 клас До підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 1класу до підручника Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак Природознавство 1 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль з природознавства Картки для поурочного письмового опитування 1 клас До підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 1класу до підручника І. В. Грущинської Природознавство 1 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
13.00 грн.
Експрес-контроль з природознавства Картки для поурочного письмового опитування 1 клас Нова програма Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організації повторення вивченого матеріалу з учнями 1 класу до чинної програми та підручників Природознавство 1 клас. Для вчителів, батьків, учнів. ..
11.00 грн.
Експрес-контроль Природознавство 1 клас Оновлена програма Відривні картки Авт: А. Назаренко Вид: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми «Природознавства» (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи першокласників на уроках, мета якої — ..
14.00 грн.
Зошит друга природи 1 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи для учнів 1 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Завдяки різноманітним і оригінальним завданням, поданим відповідно до кожного уроку, учні зможуть закріпити основи природознавчих з..
25.00 грн.
Природоведение 1 класс Экспресс-контроль Новая программа К учебнику И. Грущинская Авт: А.А. Назаренко Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с новой программой по курсу Природоведение для 1 класса общеобразовательных школ и учебника И. В. Грущинской Освіта. Сборник заданий предназначен для организации самостоятельной работы первоклассников на уроках, цель которой — обнаружить и свое..
16.00 грн.
Природознавство 1 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Гільберг Т. Авт: Хитра З. Вид-во: Весна
Зошит складено за новою програмою з природознавства для учнів 1 класу до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, схеми, ситуативні малюнки, дозволяє працювати на уроці і вдома, сприяє ..
19.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Андрусенко І. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 1 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник призначен для формування в учнів 1 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення знань..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Зошит до підручника Грущинської І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 1 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, що таке природа, для чого потрібне сонячне світло й тепло, які властивості повітря ..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Природознавства для учнів 1 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, до..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гільберг Т. Авт: Хитра З. Вид-во: Весна
Зошит складено за Оновленою програмою 2016 року з Природознавства для учнів 1 класу до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, схеми, ситуативні малюнки, дозволяє працювати на уроці і ..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Робочий зошит з Природознавства для учнів 1 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Грущинської І. Авт: Глухенька Л. Вид-во: Весна
Зошит складено за Оновленою програмою 2016 року з Природознавства для учнів 1 класу до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, схеми, ситуативні малюнки, дозволяє працювати на уроці і вдома..
22.00 грн.
Природознавство 1 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Хитра З. Вид-во: Освіта
Робочий зошит із Природознавства для учнів 1 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Запропоновані завдання сприятимуть формуванню в учнів природознавчої компетентності, опануванню способами навчально-пі..
25.00 грн.
Природознавство 1 клас Робочий зошит Нова програма До підручника Гільберг Т. і Грущинської І. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі з природознавства для 1 класу до підручника: Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза та до підручника: Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Рекомендовано у відповідності до нової н..
24.00 грн.
Природознавство Атлас із завданнями 1-2 класи Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас із завданнями Природознавство 1-2 класи Нова програма. 12+4 сторінок із ілюстраціями, навчальними плакатами, картами та завданнями. ..
13.00 грн.
Рабочая тетрадь по природоведению 1 класс К учебнику Грущинской И. Новая программа Авт: Мечник Л. Жаркова И. Изд-во: Підручники та Посібники
Рабочая тетрадь с печатной основой составлена в соответствии с новой учебной программой по предмету Природоведение к учебнику Грущинской И. В. Природоведение 1 класс. Тетрадь содержит задания на воспроизведение и закрепление знаний, творческие задания и практические работы. Схвалено ..
20.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Нова програма До підручника І. Грущинська Авт: Бобровська С. Доценко Ю. Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для ор..
20.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Авт: Бобровська С. Доценко Ю. Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Т. Сак Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено д..
20.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Нова програма До підручника Гільберг Т., Сак Т. Авт: Бурденюк Н.М. Вид-до: Грамота
Підручник укладено відповідно до чинної навчальної програми Природознавство для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням української мови. Зошит призначено для роботи за підручником Природознавство 1 клас Авторів Гільберг Т., Сак Т. Запропоновані завдання сприяють форм..
16.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас нова програма До підручника Грущинської І. В. Автор: Безкоровайна О.В. Вид-во: Весна
Даний зошит містить навчальний матеріал, який відповідає новій програмі для середньої загальноосвітньої школи з природознавства для учнів 1 класу та підручнику Природознавство. 1 клас І.В. Грущинської. Зошит містить завдання різного типу з використанням малюнків, схем і таблиць, які спр..
19.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Нова програма До підручника Т.Г. Гільберг Вид-во: Ранок
Зошит створений до підручника Природознавство для 1 класу авторів Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак і відповідає навчальній програмі з природознавства для 1 класу, затвердженій Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Він містить різноманітні завдання з використанням мал..
22.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 1 клас Оновлена програма До підручника Грущинська І. Авт: Діптан Н. Назаренко А. Вид: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній програмі з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 № 948 з природознавства та підручнику Грущинської І. В.  Зошит є необхідним доповненням п..
22.00 грн.
Робочий зошит-посібник Дорога в дивосвіт 1 клас За програмою Н. А. Поліщук Авт: Пономаренко Л. Вид: Основа
Робочий зошит-посібник для учнів 1 класу є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором Дорога в дивосвіт, автор програми Н. А. Поліщук. Посібник містить добірку цікавих завдань від хлопчика Дивунчика, під час виконання яких першокласники ознайомлюватимуться з об’єктами та яв..
20.00 грн.
Тетрадь друга природы 1 класс Обновленная программа Авт: Грущинская И. Изд-во: Освіта
Тетрадь друга природы для учеников 1 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Природоведение 1 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчанн..
25.00 грн.
Тетрадь Природоведение 1 класс Новая программа К учебнику Грущинской И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь с печатной основой по природоведению для 1 класса по новой программе к учебнику Природоведение 1 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита Рекомендовано в соответствии с новой учебной программой для начальной школы, утвержденной Министерством образования и науки..
24.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019