Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Прописи для 1-го класу за новою програмою.

Прописи для 1-го класу за новою програмою.

Категорія містить прописи для 1 го класу за новою програмою до Чинних підручників і відповідають стандартам МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для письма 1 клас 1 частина За новою програмою Авт: О.В. Вашуленко О.Ю. Прищепа Вид-во: Освіта
Зошит для письма №1 містить добукварну частину, яка складається з вправ на розвиток дрібної моторики руки першокласників (на обведення зразків, малювання подібних елементів, штрихування, розфарбування кольоровими олівцями), а також містить сторінку для визначення в дитини провідної руки (лів..
20.00 грн.
Зошит для письма 1 клас 2 частина За новою програмою Авт: О.В. Вашуленко О.Ю. Прищепа Вид-во: Освіта
У Зошиті для письма №2 продовжується вивчення букв українського алфавіту в тому самому порядку, як і в Букварі. Ілюстрації до прописів в обох зошитах, виконані на належному рівні, несуть функціональне навантаження; за кожною ілюстрацією має проводитись відповідна робота на складання зву..
20.00 грн.
Зошит з читання і розвитку мовлення. 1 клас. За новою програмою 2012. Джемула Г. П., Лавренчук Т. М. Вид-во: Генеза.
Посібник «Зошит з читання і розвитку мовлення» призначено для використання в післябукварний період навчання грамоти з метою вдосконалення читацької навички та розвитку зв’язного мовлення першокласників. Уміщені в зошиті оповідання, казки, вірші, загадки, ігрові та творчі завдання допоможуть з..
12.00 грн.
Першокласні прописи До букваря Вашуленко М. Нова програма Дві частини Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Посібник з навчання письма та розвитку зв’язного мовлення, укладений за підручником Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта, допоможе всім бажаючим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту. Пропоновані проп..
15.00 грн.
Першокласні прописи До букваря Захарійчук М. Нова програма Дві частини Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Посібник з навчання письма та розвитку зв’язного мовлення, укладений за підручником Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота, допоможе всім бажаючим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту. Пропоновані про..
30.00 грн.
Прописи 1 класс Новая программа К Букварю А. Н. Рудякова Т. Фролова Л. А. Миронова Изд-во: Грамота
Прописи составлены к Букварю 1 класс. Рудяков А. Н., Фролова Т. Я., Миронова Л. А. Изд-во: Грамота. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Міністерства освіт..
20.00 грн.
Прописи з калькою 1 клас До Букваря М. Д. Захарійчук Нова програма Авт: Цепова І.В. Звіркова Н.В. Вид-во: Ранок
Мій перший зошит Прописи з калькою 1 клас Нова програма До Букваря 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-..
38.00 грн.
Прописи з калькою Дві частини 1 клас До букваря Вашуленка М. Оновлена програма Авт: Заїка А. Вид-во: Ранок
Прописи з калькою Мій перший зошит для учнів 1 класу у 2-х частинах розроблено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагог..
38.00 грн.
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення у двох частинах 1 клас До букваря М. Д. Захарійчук. Вид-во: Грамота
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас за новою програмою до букваря Захарійчук М.Д. у двох частинах навчать дітей правильно писати рукописні рядки і великі букви українського алфавіту, поєднувати їх у буквосполучення і слова, записувати речення, чітко орієнтуватися в ме..
48.00 грн.
Прописи с калькой 1 класс В двух частях К букварю Н. С. Вашуленко Новая программа Авт: Цепова И. В. Изд-во: Ранок
Прописи с калькой в двух частях составлены по Новой программе к Букварю Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшиной Изд-во: Освита. На страницах тетради первоклассники научатся письму. Помогут им в этом задачи на дорисовывание, наведение, дописывание, конструирование слов и предложений, от..
39.00 грн.
Прописи с калькой 1 класс Новая программа К букварю Рудяков А. Н. В двух частях Авт: Цепова И. В. Изд-во: Ранок
Прописи cоставлены в соответствии с Букварем А. Н. Рудякова, Т. Я. Фроловой, Л. А. Мироновой На страницах тетради первоклассники учатся письму. Содействуют этому задачи на дорисовывание, наведение, дописывание, конструирование слов и предложений, отгадывание анаграмм и ребусов и т.п. ..
38.00 грн.
Прописи. 1 клас. До букваря Прищепи. Дві частини. Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза.
Зошит з письма і розвитку мовлення для 1 класу "Прописи" призначений для добукварного і букварного періодів навчання грамоти. Порядок вивчення букв відповідає "Букварю" К. С. Прищепи.   Посібник спрямований на формування графічних умінь та навичок, розвиток зв'язного мовлення пер..
24.00 грн.
Прописи. В 2-х частях. 1 класс. Новая программа. Для школ с русским языком обучения. Е. С. Прищепа. Изд-во: Генеза.
Тетрадь с печатной основой для учащихся 1 класса начальной школы - часть комплекта к "Букварю" (автор Е.С. Прищепа), созданному в соответствии с Государственным стандартом начального общего образования и новой программой. Предназначена для формирования навыков каллиграфического письма и разви..
22.00 грн.
Тетрадь по письму и развитию речи 1 класс 2 части К Букварю Н.С. Вашуленко И.Н. Лапшина Новая программа О.В. Вашуленко О.Е. Прищепа Изд-во: Освита
Тетрадь № 1 содержит добукварную часть с упражнениями на развитие мелкой моторики рук первоклассников и страницей для определения у ребёнка ведущей руки (левой или правой). Тетрадь обеспечивает уроки письма и развития речи. Тетрадь № 2 продолжает изучение букв русского алфавита в та..
40.00 грн.
Бліц-контроль з навчання грамоти Відрівні картки на кожен урок 1 клас 1 частина До підручника: Вашуленко М. Авт: А. Савчук Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За букварем Вашуленко М. С., Вашуленко О. В. Підручник для 1 класу. Кожна картка містить по три завдання, які школярі виконуватимуть..
13.00 грн.
Бліц-контроль з навчання грамоти Відрівні картки на кожен урок 1 клас 1 частина До підручника: М. Захарійчук Авт: А. Савчук Вид-во: Підручники і посібники
Посібники містять картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Захарійчук М. Д., Науменко В. О. Буквар: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів — Видавництво: Г..
13.00 грн.
Бліц-контроль з навчання грамоти Відрівні картки на кожен урок 1 клас 2 частина До підручника: Вашуленко М. Авт: А. Савчук Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За букварем Вашуленко М. С., Вашуленко О. В. Підручник для 1 класу. Кожна картка містить по три завдання, які школярі виконуватимуть безп..
13.00 грн.
Бліц-контроль з навчання грамоти Відрівні картки на кожен урок 1 клас 2 частина До підручника: М. Захарійчук Авт: А. Савчук Вид-во: Підручники і посібники
Посібники містять картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Захарійчук М. Д., Науменко В. О. Буквар: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів — Видавництво: Г..
13.00 грн.
Зошит для письма 1 клас 2 частини До Букваря М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Нова програма Авт: О.В. Вашуленко О.Ю. Прищепа Вид-во: Освіта
Зошит № 1 містить добукварну частину з вправами на розвиток дрібної моторики руки, зі сторінкою для визначення в дитини провідної руки (лівої чи правої). У Зошиті № 2 продовжується вивчення букв українського алфавіту в тому самому порядку, як і в Букварі. Крім того, зошити ..
40.00 грн.
Зошит для списування з калькою 1 клас Нова програма Авт: Т. Будна Вид: Богдан
Матеріал зошита відповідає навчальній програмі з української мови для 1-го класу та може використовуватися під час роботи з Букварем М.С. Вашуленка та О.В. Вашуленко. Посібник містить слова, речення, тексти для списування.  Завдання, що містяться в зошиті, сприятимуть ..
20.00 грн.
Навчання грамоти Зошит для друкування 1 клас Оновлена програма До Букваря Захарійчук М. Авт: Будна Т. Вид: Богдан
Посібник складено за Оновленою програмою до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Запропоновано вправи на друкування великих та малих літер, списування, записування під диктовку, побудову звукових моделей слів тощо. Використання посібника ..
18.00 грн.
Першокласні прописи До букваря Вашуленка М. Оновлена програма Дві частини Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи, укладені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта, допоможуть всім охочим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту. Схвалено для використання у загально..
30.00 грн.
Першокласні прописи До букваря Захарійчук М. Оновлена програма Дві частини Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи, укладені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота, допоможуть всім охочим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту. Схвалено для використання у загальн..
30.00 грн.
Почитаймо разом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 1 клас Нова програма Авт: Третяк О. Вид-во: Весна
Посібник містить твори видатного педагога сучасності В. О. Сухомлинського та завдання до них. Пропоновані запитання і завдання сприятимуть активізації розумової діяльності, розвитку мислення, читацьких інтересів і умінь молодших школярів. Схвалено для використання у навчально-виховному процес..
11.00 грн.
Прописи 1 клас Дві частини До букваря Вашуленка М. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для уроків навчання грамоти в 1 класі. Він складений до Букваря 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методи..
44.00 грн.
Прописи 1 клас Дві частини До Букваря Вашуленко М. Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Прописи для письма та розвитку мовлення в двох частинах для 1 класу за Новою програмою укладено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта   Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої Міністерство..
39.00 грн.
Прописи 1 клас Дві частини Оновлена програма До букваря Вашуленка М. Авт: Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
Прописи для учнів 1 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково..
44.00 грн.
Прописи 1 клас Дві частини Оновлена програма До букваря Вашуленка М. Авт: Шевчук Л. Вид: АССА
Прописи для учнів 1 класу за Оновленою програмою до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта Письмо великих літер подано одразу після письма відповідних малих букв (у межах одного розвороту). Враховуючи вікові особливост..
36.00 грн.
Прописи 1 клас Дві частини Оновлена програма До букваря Захарійчук М. Авт: Грибчук Л. Вид-во: Підручники і посібники
Прописи для учнів 1 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науков..
44.00 грн.
Прописи 1 клас Нова програма Дві частини До Букваря Захарійчук М. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Прописи для письма та розвитку мовлення в двох частинах для 1 класу за Новою програмою укладено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота   Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої Міністерств..
39.00 грн.
Прописи 1 клас Оновлена програма Дві частини До Букваря Вашуленка М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У Прописах, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта, подано зразки написання рядкових і великих літер української абетки, що відповідають Єдиним зразкам каліграфічного письма букв та їх з'єднань, з..
42.00 грн.
Прописи 1 клас Оновлена програма Дві частини До Букваря Захарійчук М. Авт: Заброцька С. Вид-во: Богдан
У Прописах, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота, подано зразки написання рядкових і великих літер української абетки, що відповідають Єдиним зразкам каліграфічного письма букв та їх з'єднань, ..
40.00 грн.
Прописи 1 класс Две части к Букварю Вашуленко Н. Новая программа Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Прописи для письма и развития речи в двух частях для 1 класса по Новой программе разработаны в соответствии с учебником Букварь 1 класс Новая программа Авт: Н.С. Вашуленко И.Н. Лапшина Изд-во: Освита Рекомендовано в соответствии с новой учебной программой, утвержденной Мин..
39.00 грн.
Прописи 1 класс Новая программа Две части К Букварю Рудякова А. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Прописи с печатной основой для письма и развития речи в двух частях для 1 класса по Новой программе разработаны к учебнику Букварь 1 класс Новая программа Авт: Рудяков А.Н. Фролова Т.Я. Миронова Л.А. Изд-во: Грамота. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвер..
39.00 грн.
Прописи для першокласників з Чарівними сторінками За букварем Вашуленка М. Нова програма Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи, укладені за Букварем М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко Видавництва: Освіта, допоможуть усім охочим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та ме..
40.00 грн.
Прописи для першокласників з Чарівними сторінками За букварем Захарійчук М. Нова програма Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Прописи, укладені за підручником Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота, допоможуть усім охочим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних ..
40.00 грн.
Прописи для прискоренного навчання письма з калькою 1 клас Нова програма Авт: Нікулочкіна О. Вид: Ранок
Прописи перший клас для прискореного навчання письма дають можливість скоротити період навчання грамоти до 5 тижнів при навантаженні 8 годин на тиждень 5 годин навчання письма, 3 години уроки читання. Зошит може бути також використаний на уроках української мови в 2–4 класах для закріплення навич..
20.00 грн.
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас Нова програма частина 1 До букваря Захарійчук М.Д. Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас за новою програмою до букваря Захарійчук М.Д. Частина перша навчать дітей правильно писати рукописні рядки і великі букви українського алфавіту, поєднувати їх у буквосполучення і слова, записувати речення, чітко орієнтуватися в межа..
24.00 грн.
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас Нова програма частина 2 До букваря Захарійчук М.Д. Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Прописи з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас за новою програмою до букваря Захарійчук М.Д. частина друга навчать дітей правильно писати рукописні рядки і великі букви українського алфавіту, поєднувати їх у буквосполучення і слова, записувати речення, чітко орієнтуватися в межа..
24.00 грн.
Прописи Зошит для письма та розвитку мовлення У 2-х частинах до Букваря М. Захарійчук Авт: Соболь В. Вид: Харків Освіта
Зошит прописи у 2-х частинах укладено за методичною системою підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид: Грамота. Написання літер відповідає Єдиним зразкам каліграфічного письма цифр, українських і російських букв, затвердженим Колег..
39.00 грн.
Прописи. Зошит для письма і розвитку мовлення для 1 класу. В двох частинах. До підручника Вашуленко М. За новою програмою. Тарнавська С., Заїка А. Вид-во: Підручники і Посібники.
Зошит укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки. Молоді та спорту України та системи вправ «Букваря» (Буквар : Підруч. для 1 кл. загальноосвіт. навч. закл. / М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко. — 2012). Для першокласників та вчителів початкових класів. Схвалено МОН ..
44.00 грн.
Прописи. Зошити для письма і розвитку мовлення для 1 класу. В двох частинах. До підручника Захарійчук М. Д. За новою програмою. Грибчук Л. Вид-во: Підручники і Посібники.
Прописи. Зошити для письма і розвитку мовлення для 1 класу. В двох частинах. Робочи зошити із друкованою основою складений згідно з вимогами нової навчальної програми з предмета «Українська мова», укладеної за Державним стандартом, та підручника Захарійчук М. Д., Науменко В. О. «Буквар. 1 кла..
38.00 грн.
Тетрадь по письму и развитию речи 1 класс Новая программа Часть 1 К Букварю Н. С. Вашуленко Новая программа Авт: О.В. Вашуленко О.Е. Прищепа Изд-во: Освита
Тетрадь № 1 содержит добукварную часть с упражнениями на развитие мелкой моторики рук первоклассников и страницей для определения у ребёнка ведущей руки (левой или правой). Тетрадь обеспечивает уроки письма и развития речи К букварю 1 класс Новая программа Авт: Н.С. Вашуленко И.Н. Лапшин..
20.00 грн.
Тетрадь по письму и развитию речи 1 класс Новая программа Часть 2 К Букварю Н. С. Вашуленко Новая программа О.В. Вашуленко О.Е. Прищепа Изд-во: Освита
Тетрадь № 2 продолжает изучение букв русского алфавита в таком же порядке, как в Букваре. Тетради содержат упражнения развивающего характера, направленные на формирование умений сравнивать, сопоставлять, анализировать, на развитие сообразительности, наблюдательности, а также на спис..
20.00 грн.
Чарівна абетка Зошит для письма Прописи 1 клас Авт: Цепова І. Вид: Ранок
Чарівна абетка зошит для письма для першокласників містить створені автором художні образи кожної літери української абетки. На сторінках зошита літери розташовані за алфавітом. Учню потрібно знайти на малюнку відповідну літеру та навести її. Також у виданні є творчі завдання для розвитку образно..
25.00 грн.
Чистописання 1 клас Прописи Я відмінник Авт: Собчук О. Вид: УЛА
Прописи Я відмінник Чистописання 1 клас. На сторінках цього тренажера із чистописання учні першого класу познайомляться з рукописними великими й малими буквами, навчаться правильно їх поєднувати в слова, дотримуватися правильної форми, ширини й висоти букв, а також розвинуть навички зв’язного та ..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019