Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Супутник Букваря 1 клас за новою програмою

Супутник Букваря 1 клас за новою програмою

Зошити посібники Супутник Букваря до Букварів Рудяков А. Н., Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д. та інших.

1 клас за новою програмою Видавництва: Освіта, Богдан, Ранок

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Букварёнок 1 класс Необходимое дополнение к Букварю Вашуленко И.С. Новая программа Авт: Цепова И.В. Изд-во: Ранок
Предлагаемое пособие является незаменимым дополнением к Букварю Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшиной. Букваренок предназначен для формирования и усовершенствования умений и навыков первоклассников по чтению, говорению, слушанию и пониманию, письму. Пособие содержит задания на наведение, ..
28.00 грн.
Букварятко 1 клас Необхідний додаток до Букваря Вашуленко М.С. Нова програма Авт: Цепова І.В. Вид-во: Ранок
Пропонований посібник відповідає послідовності вивчення літер у Букварі М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко і є незамінним доповненням до нього. Букварятко призначений для формування й удосконалення вмінь і навичок першокласників із читання, говоріння, слухання та розуміння, письм..
28.00 грн.
Спутник букваря 1 класс Новая программа Авт: Н.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Изд-во: Освіта
Составляющая учебно-методического комплекта Букварь, созданного авторским коллективом – Н.С. Вашуленко, И.М. Лапшина. Вмещает материал для послебукварного периода обучения, интересные тексты, доступные по объёму и сложности для чтения шестилетними первоклассниками, и тексты для учащихся..
35.00 грн.
Супутник букваря 1 клас Нова програма Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта
Складова навчально-методичного комплекту Буквар. Призначений розширювати й урізноманітнювати завдання для учнів, пропоновані в Букварі, забезпечувати диференційоване навчання читання в 1 класі. Вміщує цікаві тексти, доступні за обсягом і складністю для читання шестилітніми першоклас..
35.00 грн.
Супутник букваря Від А до Я Зошит з навчання грамоти 1 клас Нова програма До Букваря М.С. Вашуленко Авт: Н. Будна С. Рябова. Вид-во: Богдан
Супутник Букваря від А до Я — це універсальний посібник для вироблення навичок читання та розвитку мовлення в період навчання грамоти за Букварем М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко. Запропоновано вправи на звуковий аналіз слів, друкування букв, складів, слів, розширення кута зору під ..
18.00 грн.
Букварёнок 1 класс Необходимое дополнение к Букварю Рудякова А.Н. Новая программа Авт: Бацула Н.В. Изд-во: Ранок
Пособие Букварёнок составлено по новой учебной программе, в соответствии с новым Государственным стандартом начального общего образования и является дополнением к Букварю А. Н. Рудякова, Т. Я. Фроловой, Л. А. Мироновой. Пособие учитывает возрастные особенности первоклассников, ..
28.00 грн.
Букварятко 1 клас Необхідний додаток до Букваря Захарійчук М.Д. Нова програма Авт: Бацула Н.В. Изд-во: Ранок
Пропонований посібник складено за новою навчальною програмою, відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти. Він є незамінним доповненням до Букваря М. Д. Захарійчука, В. О. Науменко. Зошит із читання для 1 класу враховує вікові особливості молодших школярів, рівень їхнь..
28.00 грн.
Зошит з навчання грамоти Супутник букваря Від А до Я Оновлена програма До Букваря Вашуленка М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Супутник букваря Від А до Я - це універсальний посібник для вироблення навичок читання та розвитку мовлення в період навчання грамоти за Оновленою навчальною програмою Міністерства освіти і науки України до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Осв..
24.00 грн.
Промінець Супутник букваря Сонечко Авт: Воскресенська Н. Сващенко А. Вид-во: Харків
Супутник букваря побудований на тих же наукових засадах, що й буквар Сонечко. Промінець вдало доповнює буквар Сонечко. Промінець дає змогу вчителеві забезпечити диференційоване та індивідуальне навчання. Цьому сприяють завдання для тих, хто вже вміє читати, а також для тих, хто ще недостатньо вол..
56.00 грн.
Читаю самостійно на уроці 1-2 класи Нова програма Авт: Гайова Л. Йолкіна Л. Вид-во: Оріон
Посібник розрахований для работи в класі з учнями, які вже вміють читати й виконувати завдання самостійно. Під час самостійного читання в дитини не тільки вдосконалюються темп і спосіб читання, а й формуються важливі читацькі навички - розуміння прочитаного, увага до слова, уміння працювати з тек..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019