Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити шаблони з математики та письма 1 клас за Новою програмою

Зошити шаблони з математики та письма 1 клас за Новою програмою

Зошити шаблони з математики та письма 1 клас за Новою програмою видавництв: Школа, Ранок, посібники і підручники та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для друкування у 1 класі Нова програма Вакула-Савуляк Н. Підручники і посібники
  Зошит призначений для проведення уроків навчання грамоти в 1 класі початкової школи. ..
19.00 грн.
Зошит для списування з калькою 1 клас Нова програма Коровка Авт: Діптан Н.В. Назаренко А.А. Вид-во: Ранок
Зошит для списування з друкованого тексту призначений для учнів 1-х класів. Посібник відповідає новій програмі навчання грамоти і має універсальний характер, оскільки може використовуватися під час роботи за будь-яким із діючих букварів. Завдання подані в певній послідовності, з поступовим ус..
20.00 грн.
Зошит-шаблон з письма До букваря М. С. Вашуленка 1 клас Нова програма Авт: Гусельнікова І. Вид: Ранок
Посібник призначений для формування каліграфічних навичок першокласників. Матеріали зошита відповідають Букварю М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко Освіта. Посібник доповнює прописи, але не замінює їх. Виконання різноманітних вправ зошита-шаблона сприятиме розробці руки, розвитку моторики кисті, а т..
17.00 грн.
Математические прописи с калькой 1 класс Новая программа. Л. С. Сухарева. Изд-во: Ранок
Прописи помогут первокласснику научиться начертанию цифр, усвоить навыки устного счета, развить мышление. Значительное место в пособии отведено формированию математических навыков и умений на основе разнообразных заданий. Тетрадь сэкономит время учителя, освобождая его от необходимости записы..
19.00 грн.
Математичні прописи з калькою 1 клас Нова програма Сухарева Л. С. Вид-во: Ранок.
Завдяки роботі з калькою дитина швидко й правильно навчиться накреслення цифр. Прописи заощадять час учителя, звільнюючи його від необхідності записувати у кожному учнівському зошиті зразки накреслення елементів цифр, самих цифр, а також зразки оформлення записів. Посібник допоможе засвої..
18.00 грн.
Мої перші літери Зошит для письма 1 клас Нова програма До букваря Вашуленка М. Авт: Цепова І. Звіркова Н. Вид-во: Ранок
Зошит з письма є необхідним додатком до прописів А.М. Заїки Мій перший зошит, конче потрібним на уроках навчання грамоти. Матеріал зошита, поданий в цікавій ігровій формі, дозволяє запам’ятати послідовність написання українських літер, установити звуко-буквені відповідності й довести навички пись..
18.00 грн.
Тетрадь по письму 1 класс Мои первые буквы Новая программа К букварю Вашуленко Н.С. Авт: Цепова И.В., Зверькова Н.В. Изд-во: Ранок
Тетрадь по письму является дополнением к прописей И.В. Цепова Моя первая тетрадь, крайне необходимым на уроках обучения грамоте. Материал тетради, поданный в интересной игровой форме, позволяет запомнить последовательность написания украинских букв, установить звуко- буквенные соответств..
20.00 грн.
Тетрадь-шаблон по письму 1 класс К букварю А. Н. Рудяков Новая программа Авт: И. А. Гусельникова Изд-во: Ранок
Тетрадь-шаблон предназначена для использования на уроках обучения письму в 1 классе. Материалы тетради соответствуют Букварю А. Н. Рудякова, Т. Я. Фроловой, Л. А. Мироновой Изд: Грамота, 2012. Пособие дополняет прописи, но не заменяет их. Выполнение разнообразных упражнений тетр..
20.00 грн.
Тетрадь-шаблон по письму 1 класс К букварю Н. С. Вашуленко Новая программа Авт: Гусельникова И. А. Изд-во: Ранок
Тетрадь-шаблон предназначена для использования на уроках обучения письму в 1 классе. Материалы тетради соответствуют Букварю Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшиной Изд: Освіта, 2012. Пособие дополняет прописи, но не заменяет их. Выполнение разнообразных упражнений тетради-шаблона спосо..
20.00 грн.
200 завдань з математики Геометричний матеріал 1-4 класи Авт: Марченко І. Вид: Торсінг
Цей маленький посібник містить у зручній формі початковий матеріал з геометрії. Геометричний матеріал 200 завдань з математики 1-4 класи. Посібник допоможе школярам тренуватися в будь який час. ..
24.00 грн.
Вчимося лічити швидко Математика 1 клас Нова програма Вирази та рівності Авт: Клімішена О. Вид: УЛА
Вчимося лічити швидко посібники містять завдання на відпрацювання навичок розв’язування текстових та геометричних задач, а також складання задач за малюнками, таблицями, короткими умовами. Вони включають прості і складені задачі на збільшення та зменшення числа в кілька разів та на кілька одиниць..
17.00 грн.
Зошит для списування 1 клас Оновлена програма Кроки до успіху Авт: О. Харченко Вид: Основа
Серія посібників "Кроки до успіху" за Оновленою програмою для учнів 1-х класів. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казкові герої Професор, Майстер і Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перет..
30.00 грн.
Зошит-шаблон з Математики 1 клас Нова програма Авт: Гусельникова І. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з Математики для 1 класу за Новою програмою пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей у 6–7-річного віку. Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням розвинуть у першокласників увагу, логічне мислення, творче уявлення, підвищать і..
17.00 грн.
Зошит-шаблон з письма 1 клас До букваря М. Д. Захарійчук Нова програма Авт: Гусельникова І. А. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон призначений для формування каліграфічних навичок першокласників. Матеріали зошита відповідають Букварю М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко Вид-во: Грамота, 2012. Посібник доповнює прописи, але не замінює їх. Виконання різноманітних вправ зошита-шаблона сприятиме розроб..
20.00 грн.
Каліграфічні прописи з чарівними сторінками у двох частинах Авт: В. Федієнко Вид: Школа
Прописи являють собою сучасний посібник з вироблення навичок каліграфічного письма. Від існуючих аналогів їх відрізняє велика кількість вправ на обведення, штрихування, копіювання, розфарбовування, а також використання спеціального каліграфічного шаблона та кольорової вклейки чарівні сторінки ТМ...
75.00 грн.
Каліграфічні прописи Українська мова Серія Каліграфія Нова Програма Авт: Безкоровайная Е.В. Вид-во: Торсінг
Ви хочете навчити дітей писати правильно і акуратно? Придбайте прописи з української мови серії Каліграфія і ваша дитина може легко навчитися каліграфічно писати. Ви побачите, що при виконанні цікавих завдань у маленьких учнів поступово виробляться навички письма. Придбавши прописи,..
22.00 грн.
Каліграфічні прописи. Зошит шаблон Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
Усім нам добре відомо, що процес оволодіння навичками письма — нелегка праця для першокласника. Адже дрібні м’язи кисті і пальців у цьому віці ще слабкі і рука швидко стомлюється. Крім того, м’язам не вистачає злагодженості та скоординованості. Ось чому навіть за наявності гарних прописів дитина ..
27.00 грн.
Каліграфічний зошит-шаблон Червоний Авт: В. Федієнко Вид: Школа
Загальновідомим є той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, – нелегка праця для дитини шести, семи років. Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкових графічних навичок, що враховує вікові фізіологічні та пс..
13.00 грн.
Каліграфічний тренажер Прописи зошит шаблон Авт: В. Федієнко Вид: Школа
Нелегким є момент відновлення активних занять з письма після канікул. Саме для того, щоб запобігти такій ситуації, створено цей унікальний каліграфічний тренажер. Відмінною його рисою є використання запатентованих графічних сіток-шаблонів та різноманітних графічних вправ. Працюючи ..
25.00 грн.
Каліграфія для першокласників Прописи з математики Авт: Леонова Н. Вид-во: УЛА
Прописи допоможуть дітям навчитися правильно писати цифри, а також сприятимуть закріпленню таких математичних умінь, як вимірювання відрізків, визначення розташування предмета у просторі, лічба предметів, додавання і віднімання, розпізнавання геометрічних фігур. Видання призначене для першокл..
17.00 грн.
Каліграфія для першокласників Прописи з української мови Авт: Леонова Н. Вид-во: УЛА
Прописи допоможуть дітям навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та з'єднувати їх у слова, а також сприятимуть закріпленню практичних умінь - списування з рукописного та друкованого тексту, вписування потрібної букви, письма під власну диктовку тощо. Видання призначен..
17.00 грн.
Каллиграфические прописи Русский язык Серия Каллиграфия Новая программа Авт: Е.В. Безкоровайная. Изд-во: Торсинг
Вы хотите, чтобы научить детей писать правильно и аккуратно? Приобретите прописи по русскому языку серии Каллиграфия и ваш ребенок может легко научиться каллиграфически писать. Вы увидите..
18.00 грн.
Каллиграфические прописи с волшебными страничками в 2-х частях Авт: В. Федиенко Изд-во: Школа
Данные прописи являются современным пособием по выработке навыков каллиграфического письма. От существующих аналогов их отличает большое количество упражнений на обведение, штриховку, копирование, раскрашивание, а также использование специального каллиграфического шаблона и цветной вклейки в..
75.00 грн.
Каллиграфические прописи. Тетрадь шаблон Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Всем нам хорошо известно, что процесс овладения навыками письма — нелегкий труд для первоклассника. Ведь мелкие мышцы кисти и пальцев в этом возрасте еще слабы и рука быстро устает. Кроме того, мышцам не хватает согласованности и скоординированности. Вот почему даже при наличии хороших прописей р..
24.00 грн.
Каллиграфический тренажер Прописи тетрадь шаблон Авт: В. Федиенко Изд: Школа
Всем нам хорошо известно, что переход от тетради в косую линию к обычной (стандартной) тетради — достаточно сложное задание для маленького ученика. Также нелегким является момент возобновления активных занятий по письму после каникул. Именно для того, чтобы предотвратить такую ситуацию, созда..
20.00 грн.
Каллиграфия для первоклассников Прописи по русскому языку Авт: Леонова Н. Изд-во: УЛА
Каллиграфические прописи помогут детям научиться правильно писать рукописные буквы русского алфавита и соединять их в слова. Издание предназначено для первоклассников, их родителей и учителей. ..
17.00 грн.
Математика Каліграфічний тренажер Серія: Каліграфія Нова програма Авт: Заїка А.М., Тарнавська С.С. Вид-во: Торсінг
Бажаєте поступово виробити у маленьких учнів уміння красиво каліграфічно писати? Прагнете, щоб такі заняття підвищували інтерес до математики та приносили задоволення? Запропонуйте учням зошит із серії "Каліграфія". У його хитрих малюнках заховано кропітку підготовку до написання циф..
18.00 грн.
Математические прописи. Тетрадь-шаблон. Авт: В. Федиенко, О. Черевко. Изд-во: Школа.
В последнее время сложилась ситуация, когда большое внимание уделяют занятиям по каллиграфии, пренебрегая при этом упражнениями на правильное написание цифр. Как результат — неумение ребенка свободно оперировать числами на письме, замедленное развитие общих математических способностей, разочарова..
25.00 грн.
Математичні прописи 1 клас Нова програма Авт: Л. С. Сухарева Вид: Ранок
Робочий зошит заощадить час учителя, звільнюючи його від необхідності записувати у кожному учнівському зошиті зразки елементів цифр і самих цифр. Прописи допоможуть дитині навчитися каліграфічному письму цифр, сформувати навички усної лічби, розвинути мислення. Робочий зоши..
22.00 грн.
Математичні прописи. Зошит-шаблон. Авт: О. Черевко, В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Наразі дуже поширеною є ситуація, коли чималу увагу приділяють заняттям із каліграфії, нехтуючи при цьому вправами з правильного написання цифр. Як результат — невміння малюка вільно оперувати числами на письмі, гальмування розвитку загальних математичних здібностей, зневіра у власних силах, неба..
25.00 грн.
Мої перші літери Зошит для письма 1 клас Нова програма До букваря Захарійчук М. Авт: Цепова І. Звіркова Н. Вид-во: Ранок
Зошит з письма є необхідним додатком до прописів Мій перший зошит, конче потрібним на уроках навчання грамоти. Матеріал зошита, поданий в цікавій ігровій формі, дозволяє запам’ятати послідовність написання українських літер, установити звуко-буквені відповідності й довести навички письма до необх..
18.00 грн.
Навчання грамоти Блокнот для друкування 1 клас Нова програма До Букваря Вашуленка М. Авт: Шост Н. Вид-во: Богдан
До підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Посібник призначений для вироблення навичок друкування великих та малих літер, складів, слів, речень, а також побудови звукових моделей слів. Використання посібника допоможе учителеві урізноманітнити..
18.00 грн.
Навчання грамоти Зошит для друкування 1 клас Нова програма До Букваря Захарійчук М. Авт: Будна Т. Вид-во: Богдан
До підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Запропоновано вправи на друкування великих та малих літер, списування, записування під диктовку, побудову звукових моделей слів тощо. Використання посібника допоможе учителеві урізноманітнити уроки ..
20.00 грн.
Навчання грамоти Картки для друкування 1 клас Нова програма До Букваря Захарійчук М. Авт: Заброцька С. Вид-во: Богдан
До підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Посібник призначений для вироблення навичок друкування великих та малих літер, складів, слів, речень, а також побудови звукових моделей слів. Використання посібника допоможе учителеві урізноманітнит..
20.00 грн.
Репетитор письмо Українська мова Післябукварний період Авт: Шевченко К. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений учням 1 класу і вчителям початкової школи і відповідає післябукварному періоду навчання за будь-яким букварем. Робочий зошит містить завдання на правопис букв, складів, слів, речень за зразком, що складені з урахуванням вікових особливостей першокласників. Завдяки Репетитору ..
20.00 грн.
Тетрадь для списывания с калькой 1 класс Новая программа Авт: Назаренко А.А. Изд-во: Ранок
Тетрадь для списывания с печатного текста предназначена для учащихся 1-х классов. Пособие соответствует новой программе обучения грамоте и является универсальным, поскольку может быть использовано во время работы по любому из действующих букварей. Задания представлены в определенной ..
20.00 грн.
Тетрадь по письму 1 класс Мои первые буквы Новая программа К букварю Рудякова А.Н. Авт: Цепова И.В. Изд-во: Ранок
Тетрадь по письму является дополнением к пособию Мои первые буквы: Прописи с калькой автор Цепова И. В., крайне необходимым на уроках обучения грамоте. Материал тетради, представленный в увлекательной игровой форме, позволяет запомнить последовательность написания букв русского алфа..
20.00 грн.
Тетрадь-шаблон по Математике 1 класс Новая программа Авт: Гусельникова И. Изд-во: Ранок
Тетрадь-шаблон по Математике для 1 класса по Новой программе предлагает в занимательной игровой форме систему упражнений по формированию графических навыков у детей 6–7-летнего возраста. Тренировочные упражнения и задания с логической нагрузкой помогут развить у первоклассников внимание, логическ..
20.00 грн.
Тренажер правопису 1 клас Формування графічних та орфографічних навичок Авт: Прищепа О. Вид: Освіта
Тренажер з правопису для учнів 1 класу складено за Оновленою програмою 2016 року для формування графічних та орфографічних навичок. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань осв..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019