Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити з читання до Букваря 1 клас нова програма

Зошити з читання до Букваря 1 клас нова програма

Категорія містить зошити з читання для 1-го класу за новою програмою до Букварів: Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшина., М. Д. Захарійчук., В. О. Науменко. та Рудяков А. Н., Фролова Т. Я., Миронова Л. А.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з читання 1 клас До Букваря М.Д. Захарійчук Нова програма Авт: Н.В. Бацула, Г.Ю. Кравченко Вид-во: Ранок
Робочий зошит складений до Букваря М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко відповідно до нової (2012 р.) програми з навчання грамоти. У посібнику запропоновані завдання на складання речень за малюнками і схемами, складовий і звуковий аналіз слів. Різноманітні цікаві вправи, пов’язані і..
18.00 грн.
Зошит з читання 1 клас До Букваря М.С. Вашуленка Оновлена програма Авт: Цепова І. В. Вид: Ранок
Робочий зошит складений до Букваря М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко відповідно до чинної програми з навчання грамоти з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948. Призначено для організації навчальної діяльності учнів 1 класу. У посібнику включені завданн..
18.00 грн.
Зошит з читання 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта
Призначений розширювати й урізноманітнювати завдання для учня, пропоновані в Букварі, забезпечувати диференційоване навчання грамоти у 1 класі. Вміщує цікаві, доступні за змістом і структурою вправи, спрямовані на формування графічних навичок першокласників. Усі завдання посібника сп..
18.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс К букварю Н.С. Вашуленко Новая программа Авт: Цепова И.В. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь составлена к Букварю Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшиной соответствии с новой программой обучения грамоте. В пособии предлагаются задания на составление предложений по рисункам и схемам, слоговой и звуковой анализы слов. Разнообразные занимательные упражнения в чтени..
19.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс По новой программе К букварю Рудякова А.Н. Автор Н.В. Бацула, А.Ю. Кравченко Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь к Букварю А. Н. Рудякова, Т. Я. Фроловой, Л. А. Мироновой составлена в соответствии с новой (2012 г.) программой по обучению грамоте. Пособие содержит задания на составление предложений по рисункам и схемам, проведение звукового и слогового анализа слов. Разнообразны..
19.00 грн.
Тетрадь по чтению и развитию речи 1 класс. Новая программа. Для школ с русским языком обучения. Джемула Г. П. Изд-во: Генеза.
Пособие соответствует государственному стандарту начального образования и новой учебной программе. Предназначено для использования в послебукварный период обучения грамоте с целью усовершенствования техники чтения, читательских навыков и развития речи первоклассников. Предложенные в тетра..
11.00 грн.
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 1 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 1 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Зошит з читання 1 клас Нова програма До Букваря Захарійчук М. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для уроків читання та розвитку мовлення 1 клас за Новою програмою розроблено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої ..
22.00 грн.
Зошит з читання та розвитку мовлення 1 клас Нова програма До Букваря Вашуленко М. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для уроків читання та розвитку мовлення 1 клас за Новою програмою розроблено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої ..
22.00 грн.
Нова школа Я читаю і вчу вірші 1 клас Авт: Волікова Р. Вид: Торсінг
Нова школа Навчання через гру 1 клас Я читаю і вчу вірші. Зміст книжки спрямований на розвиток мовленевої навички, довільної уваги, та слухової та зорової пам'яті дитини. Використано метод символічної синектики. Зміст посібника побудовано на основі літературного матеріалу, який відповідає чинним ..
32.00 грн.
Нова школа Я читаю і розумію слова 1 клас Авт: Коченгіна М. Вид: Торсінг
Вона навчиться правильно розуміти слова та речення, складати тексти та свідомо їх читати. Також книжки допоможуть з легкістю і швидко вчити вірші, розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу всі ті уміння та якості, що в подальшому допоможуть дитині навчатися з радістю і стати компетентною людиною..
32.00 грн.
Нова школа Я читаю і розумію тексти 1 клас Авт: Коченгіна М. Вид: Торсінг
Я читаю і розумію тексти Навчання через гру Нова школа 1 клас. Кожна книжка цієї серії допоможе Вашій дитині бути успішним першокласником або першокласницею. Вона навчиться правильно розуміти слова та речення, складати тексти та свідомо їх читати. Також книжки допоможуть з легкістю і швидко вчити..
32.00 грн.
Нова школа Я читаю і складаю тексти 1 клас Авт: Волікова Р. Вид: Торсінг
Я читаю і складаю тексти Нова школа Навчання через гру 1 клас. Кожна книжка цієї серії допоможе Вашій дитині бути успішним першокласником або першокласницею. Вона навчиться правильно розуміти слова та речення, складати тексти та свідомо їх читати. Також книжки допоможуть з легкістю і швидко вчити..
32.00 грн.
Тетрадь для чтения и развития речи 1 класс Новая программа К Букварю Вашуленко Н. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь составлена с целью развития особенностей ребенка, усвоения навыков чтения, письма, печатания и развития речи. При работе с тетрадью ребенок должен научиться писать карандашом и ручкой печатные буквы, уметь обводить контуры предметов, штриховать, раскрашивать рисунки. Тетрадь содержит не т..
22.00 грн.
Тетрадь для чтения и развития речи 1 класс Новая программа К Букварю Рудякова А. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь составлена с целью развития особенностей ребенка, усвоения навыков чтения, письма, печатания и развития речи. При работе с тетрадью ребенок должен научиться писать карандашом и ручкой печатные буквы, уметь обводить контуры предметов, штриховать, раскрашивать рисунки. Тетрадь содержит не т..
22.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс Новая программа Авт: Вашуленко М.С. Вашуленко О.В. Изд-во: Освита
Составляющая учебно-методического комплекта Букварь, созданного авторским коллективом – Н.С. Вашуленко, И.М. Лапшина. Пособие предназначено расширить и разнообразить задания для ученика, предлагаемые в Букваре, обеспечить дифференцированное обучение грамоте в 1 классе. В пособии пом..
18.00 грн.
Тренажер з читання 1 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 1 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
27.00 грн.
Тренажер з читання Початкова школа 1 клас Авт: Третяк О. В. Вид: Торсінг
Тренажер складений за принципом поступового ускладнення складів і слів, а значить не слід порушувати послідовність вправ. Допоможе малюку навчитися розпізнавати голосні і приголосні звуки, створювати з них склади і нарешті, читати слова. Оволодіння технікою правильного читання досить скл..
34.00 грн.
Тренажёр по чтению Начальная школа 1 класс Авт: В. И. Гончар Изд: Торсинг
С помощью этого пособия для первоклассников, дети легко научатся распознавать гласные и согласные звуки, создавать слоги и читать слова. Тренажер сформирован по принципу постепенного усложнения слогов и слов, а значит не следует нарушать последовательность упражнений.  И главное ―..
26.00 грн.
Читаємо та друкуємо Зошит з навчання грамоти До букваря Вашуленка М. Авт: Петрюк Л. Вид-во: Гімназія
Зошит з навчання грамоти укладено для учнів 1 класу за Новою програмою до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Матеріал посібника сприяє розвитку мовлення, логічного мислення, читацької навички, формуванню пізнавальної активності, збагачен..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019