Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити з читання до Букваря 1 клас нова програма

Зошити з читання до Букваря 1 клас нова програма

Категорія містить зошити з читання для 1-го класу за новою програмою до Букварів: Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшина., М. Д. Захарійчук., В. О. Науменко. та Рудяков А. Н., Фролова Т. Я., Миронова Л. А.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з читання 1 клас До Букваря М.Д. Захарійчук Нова програма Авт: Н.В. Бацула, Г.Ю. Кравченко Вид-во: Ранок
Робочий зошит складений до Букваря М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко відповідно до нової (2012 р.) програми з навчання грамоти. У посібнику запропоновані завдання на складання речень за малюнками і схемами, складовий і звуковий аналіз слів. Різноманітні цікаві вправи, пов’язані і..
18.00 грн.
Зошит з читання 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта
Призначений розширювати й урізноманітнювати завдання для учня, пропоновані в Букварі, забезпечувати диференційоване навчання грамоти у 1 класі. Вміщує цікаві, доступні за змістом і структурою вправи, спрямовані на формування графічних навичок першокласників. Усі завдання посібника сп..
18.00 грн.
Зошит з читання До Букваря М. С. Вашуленка Оновлена програма 1 клас Авт: Цепова І. В. Вид: Ранок
Робочий зошит складений до Букваря М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко відповідно до чинної програми з навчання грамоти з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948. Призначено для організації навчальної діяльності учнів 1 класу. У посібнику включені завданн..
18.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс К букварю Н.С. Вашуленко Новая программа Авт: Цепова И.В. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь составлена к Букварю Н. С. Вашуленко, И. Н. Лапшиной соответствии с новой программой обучения грамоте. В пособии предлагаются задания на составление предложений по рисункам и схемам, слоговой и звуковой анализы слов. Разнообразные занимательные упражнения в чтени..
19.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс По новой программе К букварю Рудякова А.Н. Автор Н.В. Бацула, А.Ю. Кравченко Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь к Букварю А. Н. Рудякова, Т. Я. Фроловой, Л. А. Мироновой составлена в соответствии с новой (2012 г.) программой по обучению грамоте. Пособие содержит задания на составление предложений по рисункам и схемам, проведение звукового и слогового анализа слов. Разнообразны..
19.00 грн.
Тетрадь по чтению и развитию речи 1 класс. Новая программа. Для школ с русским языком обучения. Джемула Г. П. Изд-во: Генеза.
Пособие соответствует государственному стандарту начального образования и новой учебной программе. Предназначено для использования в послебукварный период обучения грамоте с целью усовершенствования техники чтения, читательских навыков и развития речи первоклассников. Предложенные в тетра..
11.00 грн.
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 1 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 1 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Зошит з читання 1 клас Нова програма До Букваря Захарійчук М. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для уроків читання та розвитку мовлення 1 клас за Новою програмою розроблено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої ..
22.00 грн.
Зошит з читання та розвитку мовлення 1 клас Нова програма До Букваря Вашуленко М. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для уроків читання та розвитку мовлення 1 клас за Новою програмою розроблено до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта Рекомендовано у відповідності до нової навчальної програми, затвердженої ..
22.00 грн.
Репетитор Читання 1 клас Нова програма Авт: Федосова В. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для занять турботливих батьків з дітьми, а також для допомоги вихователям дитячих закладів. Із цим помічником дитина легко опанує навички вільного читання або вдосконалить свої уміння. Книжка містить правила читання по складах, приклади і спеціальні вправи, а також невеличкі ..
26.00 грн.
Тетрадь для чтения и развития речи 1 класс Новая программа К Букварю Вашуленко Н. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь составлена с целью развития особенностей ребенка, усвоения навыков чтения, письма, печатания и развития речи. При работе с тетрадью ребенок должен научиться писать карандашом и ручкой печатные буквы, уметь обводить контуры предметов, штриховать, раскрашивать рисунки. Тетрадь содержит не т..
22.00 грн.
Тетрадь для чтения и развития речи 1 класс Новая программа К Букварю Рудякова А. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь составлена с целью развития особенностей ребенка, усвоения навыков чтения, письма, печатания и развития речи. При работе с тетрадью ребенок должен научиться писать карандашом и ручкой печатные буквы, уметь обводить контуры предметов, штриховать, раскрашивать рисунки. Тетрадь содержит не т..
22.00 грн.
Тетрадь по чтению 1 класс Новая программа Авт: Вашуленко М.С. Вашуленко О.В. Изд-во: Освита
Составляющая учебно-методического комплекта Букварь, созданного авторским коллективом – Н.С. Вашуленко, И.М. Лапшина. Пособие предназначено расширить и разнообразить задания для ученика, предлагаемые в Букваре, обеспечить дифференцированное обучение грамоте в 1 классе. В пособии пом..
18.00 грн.
Тренажер з читання 1 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 1 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
25.00 грн.
Тренажер з читання Початкова школа 1 клас Авт: О. В. Третяк Вид: Торсінг
Тренажер складений за принципом поступового ускладнення складів і слів, а значить не слід порушувати послідовність вправ. Допоможе малюку навчитися розпізнавати голосні і приголосні звуки, створювати з них склади і нарешті, читати слова. Оволодіння технікою правильного читання досить скл..
26.00 грн.
Тренажёр по чтению Начальная школа 1 класс Авт: В. И. Гончар Изд: Торсинг
С помощью этого пособия для первоклассников, дети легко научатся распознавать гласные и согласные звуки, создавать слоги и читать слова. Тренажер сформирован по принципу постепенного усложнения слогов и слов, а значит не следует нарушать последовательность упражнений.  И главное ―..
26.00 грн.
Читаємо та друкуємо Зошит з навчання грамоти До букваря Вашуленка М. Авт: Петрюк Л. Вид-во: Гімназія
Зошит з навчання грамоти укладено для учнів 1 класу за Новою програмою до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Матеріал посібника сприяє розвитку мовлення, логічного мислення, читацької навички, формуванню пізнавальної активності, збагачен..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018